Tit się żegna

Obserwuj wątek

Odp: Tit się żegna

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A ja Ci bardzo dziękuję. Ty wiesz za co

Odp: Tit się żegna

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ale prima aprilis to dopiero w kwietniu!

i wcale się nie cieszę....

Tit się żegna

Kochani

czas mojej pracy dla gotujmy.pl dobiegł końca. Piszę to ze łzami wzruszenia w oczach, bo poświęciłam temu portalowi trzy lata swojego życia, ale czas zrobić coś nowego w życiu. Wierzę, że gotujmy.pl będzie się dalej rozwijać kulinarnie, że będziecie razem dobrze się bawić i rzadko kłócić.

Będzie mi was brakowało, nawet waszych dąsów i narzekań, które przecież świadczyły o tym, że wam na gotujmy zależy.

Pamiętacie zielone kubeczki gotujmy? Pamiętacie gotujmy bez dań dnia? Pamiętacie gotujmy bez newslettera? Pamiętacie pierwsze filmy na gotujmy?
Pamiętacie gotujmy bez moderacji non stop, kiedy czekało się na dodanie przepisu czasem kilka dni? Pamiętacie gotujmy bez gotujmy z nagrodami, bez superprzepisów? Tyle wspólnie przeżytych świąt, karnawałów, tłustych czwartków, walentynek, konkursów na forum. A pamiętacie konkursy tao tao, fairy, europrzekąski. Gotujmy.pl to była dla mnie wielka przygoda i strasznie się cieszę że was poznałam.

Nie wiem jak zacznę nowy dzień bez sprawdzania poczty gotujmy i odpowiadania na wasze prośby (bądź nie odpowiadania ), jedno jest pewne, będę mogła w końcu z czystym sumieniem wyłączyć komputer, który chodził u mnie w domu non stop.

Życzcie mi szczęścia i zachowajcie o mnie miłą pamięć, bo przez te trzy lata starałam się z całych sił służyć wam jak najlepiej i życzę wam powodzenia jak to się mówi na nowej drodze z nowym właścicielem.

Przepraszam tych wszystkich, którym się naraziłam lub którym nie pomogłam lub nie byłam w stanie pomóc. A ci, którzy mnie nie lubili, niech się w końcu też cieszą

Nie mogę wymienić was wszystkich, żeby się z wami pożegnać (bo to by było nudne) i nie byłabym w stanie wszystkich sprawiedliwie wymienić, więc

ostatni raz piszę do was Wszystkich

Buziaki!

Tit

PS.

I pozdrawiam wszystkie wasze śliczne koty.


zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 11:03 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Tit się żegna