Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Obserwuj wątek

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Czarna1993

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Danusiu wykonalne i w dodatku smaczne
Pozdrawiam

Odp: Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Agusia74 napisał(a):

Danusiu zrobiłam tort. Najwięcej roboty miałam z napisem ale opłacało się włożyć troszkę pracy i serca oczywiście
Dziękuje i pozdrawiam.
A tak wygląda mój tort

Agusiu! Bardzo ladnie, ciesze sie, ze skorzystalas z mojego przepisu.... czyli moje przepisy sa wykonalne Pozdrawiam

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Ja tez robilam w zeszla sobote dla wnuczka mojej sásiadki z takim oto efektem
obrazek

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Danusiu zrobiłam tort. Najwięcej roboty miałam z napisem ale opłacało się włożyć troszkę pracy i serca oczywiście
Dziękuje i pozdrawiam.
A tak wygląda mój tort
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 22 maj 2009 06:57 przez Agusia74)

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Opłatek mam i wycięłam już z niego hostię. Teraz mi już mi tylko zostało poczekać na dalszej zabawy ale to już ok 15-16 maja. Listki też zrobię tak jak Ty lub jak nie znajdę czasu na zabawę dam gotowe z opłatków. Na komunię robię wszystko sama więc obawiam się czy wyrobię czasowo.
Pozdrawiam

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Agusiu!
Hostia to byl oplatek, taki jak w kosciele.. ale u mnie moge takie kupic..do pieczenia piernikow..i innych ciastek. Byl umaczany w bialej czekoladzie, ktorej reszta napisalam IHS a listki z rozy byly tez z bialej czekolady. Dokladny przepis na nie, jest w moich przepisach. Sztucznych marcepanow nie uzywam.. lubie torty jadalne pozdrawiam

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Agusia74
  • Agusia74

  • Posty: 576
  • Przepisy: 76
  • Artykuły: 1
Danusiu ja znowu z pytaniem do Ciebie. Czy hostię i listki robiłaś ze sztucznego marcepanu czy może z czego innego?

Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie, nie Glumanda, na wnuki musze jeszcze poczekac. Pisalem o chrzesniaku, ale to nie jest wazne.Napisy zrobimy z Nutella, bo przy krojeniu nie beda sie lamaly. Waniliowy krem tez byl- niezauwazylem. Jak by cos to sie zamelduje, danke
obrazek

Odp: Odp: Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Agusia74 napisał(a):

Danusiu nie będę Ci zawracała głowy kochana. Poszukam u nas a jak nie to kupię lub zrobię inny.
Z tego co doczytałam w internecie jest to krem na bazie bitej śmietany, czekolady , soku pomarańczowego lub likieru i jajek. Można więc samemu zrobić taki krem.

Nie tak zupelnie... sa rozne takie kremy. Straciatella, Cytrynowy, Waniliowy, Czekoladowy z kawalkami czekolady, Czekoladowy z gorzkiej czekolady,
Natomiast zadnego likieru w nim...nie ma.
Przygotowuje sie go dodajac 200ml mleka i 100ml smietany. Wiec jest naprawde lekki i nie ma tyle tluszczu.
Moja propozycja stoi dalej.. wiec mozesz sie zastanawiac

Odpowiedz na/ edytuj Tort Ksiazka - na Komunie - komentarze