Torty artystyczne

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Torty artystyczne

MaxiQueen
  • MaxiQueen

  • Posty: 22
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wow! Ten torcik z Zygzakiem jest po prostu mega!

Odp: Odp: Torty artystyczne

gosiapiotrek23
piękny, też lubie robic takie rzeczy.

Odp: Odp: Odp: Torty artystyczne

barbara11561
jest przecudny,na opewno sprawił dużo radości

Odp: Torty artystyczne

barbara11561
Ja masę cukrowa robiłam tak samo jak Krystyna,dodałam troszkę oliwy jeszcze ,ale powiem że zrezygnowałam z okładania całego tortu masą.Jest bardzo słodka i prawie zawsze zostawała na talerzach.Szkoda tylko mojej pracy,teraz czasem robię tylko jakieś ozdoby z masy cukrowej.
A to mój pierwszy tort z masą ukrową w roli głównej,zrobiony na ślub mojej chrześnicy (kilka lat temu)
obrazek

Torty artystyczne

-Monika-
  • -Monika-

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Tort mis mojego wykonania
obrazek

Odp: Torty artystyczne

Alll
  • Alll

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cichutko tutaj.
Jestem wielką pasjonatką tortów artystycznych.
obrazek obrazek obrazek

Odp: Torty artystyczne

kontakt1982
Cześć dziewczyny

Nie wiem czy moje mogę nazwać artystycznymi,dopiero stawiam pierwsze kroki.
Jeden zrobiłam na wieczór panieński na zamówienie koleżanki,drugi na imieniny pani od fortepianu (robiony w pośpiechu)
W obydwu przypadkach masę robiłam sama.Tort fortepian dlatego właśnie ma odcień szary,używałam różowych pianek i miałam problem z zabarwieniem.
Nie używałam gotowej masy,dopiero mam zamiar zakupić.
Przy masie piankowej mogę tylko doradzić,że po wyrobieniu masy mikserem z końcówkami hakowymi warto zostawic ją na kwadrans,wtedy szybciej tężeje i nie klei sie tak do rąk.

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 lip 2013 16:52 przez kontakt1982)

Odp: Odp: Odp: Odp: Torty artystyczne

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Kasiowa napisał(a):

misia5 te zielone krzaczki to zwykla masa cukrowa wycisnieta szpryca?


Pisząc krzaczki masz na myśli drzewka, czy też cały zielony spód tortu?

Jeśli chodzi i spód tortu to zrobiony jest z ubitej śmietany kremówki zabarwionej na zielono.

A drzewka i kwiaty zrobiłam z czekolady, którą sama zabarwiłam.

Odp: Torty artystyczne

JUDEX
  • JUDEX

  • Posty: 4
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Witam! Ja swoja przygode z tortami zaczelam rok temu. Pieklam wtedy tort na komunie chrzesniaka. Udekorowalam go gotowym kremem, rurkami i zdjeciem zamówionym przez internet. Byl bardzo smaczny i robil wrazenie
obrazek

Odp: Torty artystyczne

Mysiunia
  • Mysiunia

  • Posty: 160
  • Przepisy: 1806
  • Artykuły: 11
Czytam teraz o tej masie cukrowej i mam pewne wątpliwości.. W te sobotę będę piekła torcik, bardzo zależy mi, aby wyszedł wyjątkowy i śliczny, postanowiłam więc ozdobić go masą cukrową (planowałam zrobić sama), jednak jeśli nigdy tego nie robiłam to mam szanse aby tort wyszedł na prawdę świetnie?

Dopiero zaczynam przygodę z tortami.. jak dotąd upiekłam tylko 3 porządne torty, które były bardzo smaczne w tym 2 dość ładnie wyglądały, ale moje zdobienia są takie proste i klasyczne, a chciałabym coś więcej

Co mi doradzicie? Do soboty niewiele czasu, a chcę aby ten tort był zjawiskowy, ale aby też było to możliwe do wykonania przez tak niedoświadczoną osobę jak ja

W te sobotę upiekłam mamie na urodziny taki torcik jak na zdjęciach, w smaku po prostu boski, ale zdobienia jeszcze nie są najwyższych lotów, takie bardzo zwyczajne.. W ten weekend piekę tort dla chłopaka i chcę go ozdobić jak najlepiej.

Proszę o rady
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Torty artystyczne