Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Ostatnio rzadko tu bywam i być może nie o wszystkim wiem, dlatego pytam Was: jak długo trzeba czekać na odpowiedź zadaną Redakcji na priv? A może po zmianach nie możemy już się w ten sposób komunikować i pytania mamy zadawać wyłącznie na forum?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witaj,
Wraz ze zmianą punktacji, akceptowane są porady krótsze - o ilości znaków minimum 300, przy czym zwracamy uwagę na to, by ich treść była unikalna - co oznacza, że powinna dotyczyć tematu, który w dziale porad nie został jeszcze przez Was opisany.

Pozdrawiamy,
Redakcja Gotujmy.pl

gosia47-47 napisał(a):

Ile znakow musi mieć taz porada? Wystarczy 300 czy dalej 1500?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Ile znakow musi mieć taz porada? Wystarczy 300 czy dalej 1500?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani,
W odpowiedzi na zapytania Hrabiny w kuchni oraz Mniam1 informujemy, że taka funkcjonalność jak kadrowanie zdjęć zostanie dodana - prosimy o chwilę cierpliwości, pracujemy nad tym.

Jeśli zaś chodzi o informacje o ostatnio komentowanych przepisach oraz wpisach na forum - dziękujemy za uwagi i spostrzeżenia, które nam przekazujecie - wszystkie są przez nas zbierane i analizowane.

Pozdrawiamy!
Redakcja Gotujmy.pl

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witaj,
zwycięzcy zostali wybrani zgodnie z regulaminem - czyli "3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych" - jednak przez zaistniałe utrudnienia, odpowiedzi na pytanie konkursowe II etapu uwzględniane były według kolejności od godz. 10 : 07, kiedy mechanizm zaczął działać poprawnie.

Pozdrawiamy,
Redakcja Gotujmy.pl

Noruas napisał(a):

Też potwierdziłam chęć i efekt był ten sam. A zwycięzcy jak byli wybrani?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
Właśnie miałam to pisać Nawet na podglądzie nie można zobaczyć całego zdjęcia. Kadrowanie też jest potrzebne
Bardzo brakuje mi informacji o ostatnio komentowanych przepisach i ostatnich wpisach na forum. Ma się wrażenie jakby życia tu nie było

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Hrabina w kuchni
Droga Redakcjo. Czy dałoby się coś zrobić, aby nie ucinało w połowie zdjęć robionych w pionie? Te robione w poziome też trochę ucina, lecz nieznacznie, ale te pionowe zupełnie tracą na kompozycji.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Też potwierdziłam chęć i efekt był ten sam. A zwycięzcy jak byli wybrani?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Mniam1 napisał(a):

zewa napisał(a):

Kto mnie oświeci i podpowie gdzie szukać kto ocenił nasz przepis ? za Chiny nie mogę tego znaleźć. A może tej opcji już nie ma po prostu ?


Ja to widzę w profilu-więcej- wydarzenia. Ale tu jest wszystko, każda aktywność znajomego.


Dzięki zaraz poszperam

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Gracer
  • Gracer

  • Posty: 6
  • Przepisy: 300
  • Artykuły: 0
WWWiola napisał(a):

Ja jestem cierpliwa i wyrozumiała, rozumiem, że po tych zmianach mało co działa jak potrzeba i dlatego mówię o tym, co nie zadziałało. Nie lubię tylko, jak robi się ze mnie głupią i tłumaczy coś, przeklejając sobie regulamin. Teksty typu: "nie zostało kliknięte potwierdzenie: "Potwierdzam chęć otrzymania pytania w II etapie konkursu Gotujmy z Nagrodami! ", więc pytanie nie mogło do ciebie dotrzeć. " nie są ok, bo akurat kliknąć się nie dało i wmawianie nam, że czegoś tam nie robiliśmy mija się z prawdą. Wystarczyło rano rozesłać nam wiadomość, że są problemy techniczne i cała akcja zostanie przeniesiona np na inny dzień. Rozumiem problemy i pewnie brak decyzyjności w świąteczny weekend, ale załatwianie tu niektórych spraw i rozwiązywanie problemów i sporów, budzi czasem we mnie spory niesmak.


i ja się pod tym podpisuję, nie lubię jak wmawia mi się coś co rzekomo było lub nie było zrobione ... Chęć udziału został potwierdzony i to na 100% a że pytanie do szło to Wasz błąd w serwisie więc można napisać - mieliśmy problem, a nie wciskać kit że nie było potwierdzenia chęci wzięcia udziału

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy