Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Mniam1
  • Mniam1

  • Posty: 41
  • Przepisy: 871
  • Artykuły: 1
No i w końcu znalazłam ten wątek!
Czy jest możliwość edycji przepisu? Bo dodałam z 2zdjęciami z etapów i 2 dodatkowe zdjęcia gotowego wypieku. No i mam przepis z 1 głównym zdjęciem. ..No porażka jakaś!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Ten problem został już zgłoszony, pracujemy nad jego rozwiązaniem.

edytaha napisał(a):

Mała korekta mojego poprzedniego wpisu:
można dodać wątek do obserwowanych, ale nie potrafię znaleźć miejsca, gdzie mogę sobie podejrzeć wszystkie swoje obserwowane.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Dziękujemy za wszelkie sugestie i uwagi - są one dla nas niezwykle cenne - w końcu siłą Gotujmy jesteście Wy, a nam zależy na tym, aby serwis był dla Was przyjazny.

edytaha napisał(a):

A mnie brakuje kilku przydanych funkcji:
- nie można podejrzeć swoich komentarzy do przepisów innych użytkowników
- informacji o cudzych odwiedzinach na swoim profilu
- informacji kto oceniał nasze przepisy

Poza tym fajnie byłoby coś zrobić z forum, żeby było bardziej przyjazne dla użytkownika, np. podgląd ostatnio dodanych postów, czy możliwość dodawania wątków do obserwowanych.
Podgląd ostatnio skomentowanych przepisów też byłby mile widziany

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Smaki Nati
Witam
Od wczoraj próbuję wysłać wiadomość, ale za każdym razem kończy się to fiaskiem. Mimo iż kliknę w "Wyślij wiadomość" nic się nie dzieje

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Polpal napisał(a):

Zdjęcia nie wyświetlają się w całości tylko to co widać w przepisie po prawej stronie, tu jest dobry przykład: https://gotujmy.pl/salatka-jarzynowa,przepisy-boze-narodzenie-przepis,236097.html
Druga rzecz to podpisy pod zdjęciami się nie wyświetlają.



Witaj,

w najbliższym czasie pojawi się opcja kadrowania zdjęć, która pozwoli użytkawnikom jak najlepiej zaprezentować swoje zdjęcia.

Pozdrawiamy,

Redakcja Gotujmy. pl

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kathlyn napisał(a):

A ja nie mogę dodać przepisu. Wpisuję co trzeba, wydaje się że jest to zaakceptowane, klikam po wszystkich etapach "publikuj", przycisk błyska. I nic. Żadnych informacji, żadnego podglądu. Zgłupiałam. Czas pożegnać się z Gotujmy? Za głupia jestem, czy może niegodna by tu zamieszczać przepisy?

Witaj,

możliwe, że jest to problem przeglądarki. Spróbuj dodać przepis korzystając z innej. Jeśli nie zadziała - napisz do nas, postaramy się znaleźć inne rozwiązanie.

Pozdrawiamy

Redakcja Gotujmy. pl

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Noruas napisał(a):

Ok, już mam
Z kolei mam inne pytanie, gdy dodaje opis do pierwszego zdjęcia mam info jaki powinien być limit znaków, potem już czegoś takiego chyba nie ma? Czyli że opisuję "na ślepo"? Wnioskuję to z tego, że właśnie dodalam przepis i mam "3 opisane zdjęcia" a opisywałam więcej.


Witaj,

jesteśmy w trakcie dodawania tej funkcjonalności. Z pewnością niedługo będzie można z niej korzystać .

Pozdrawiamy

Redakcja Gotujmy. pl

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witaj,

możesz pominąć dodawanie przepisu w pierwszym kroku i opisać go dopiero w drugim. W tym celu, należy zostawić puste pole w miejscu "przepis", nacisnąć 'dalej' i zacząć opisywać swój przepis w drugim kroku - w etapach.

Pozdrawiamy

Redakcja Gotujmy. pl

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Triss
  • Triss

  • Posty: 69
  • Przepisy: 1109
  • Artykuły: 98
Mnie też się nie podoba. Nie wiem czy tak jest tylko u mnie, ale dwa razy muszę pisać przepis, bo nie mogę wybrać, że od razu robię z etapami. Po co tak utrudniać dodanie przepisu?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Konczi
  • Konczi

  • Posty: 80
  • Przepisy: 1780
  • Artykuły: 135
... czytam i czytam i powiem że nowa odsłona nie przemawia do mnie ...

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy