Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris
  • Beatris

  • Posty: 122
  • Przepisy: 2198
  • Artykuły: 0
Ekspert Gamfi napisał(a):

Beatris napisał(a):

A ktoś może wie od kiedy trwa ta zabawa? Bo tutaj na stronie dopiero dzisiaj zauważyłam, że pojawiło się coś nowego, ale na fb niektórzy mają już po kilka tysięcy punktów i już jakieś aukcje się odbyły...


"Bąble" na gotujmy.pl są od czwartku. I tutaj (na tą chwilę) pierwsze miejsce ma osoba, która zdobyła do tej pory 227 Bucksów. Jeśli chcesz sprawdzić swoje miejsce w rankingu to musisz kliknąć na bąbelki, a następnie na ikonę rankingu (na górze).

Akurat o tym o czym wspominasz, to tak jak zauważyła gosia47-47, to dedykowana zabawa na profilu Bonduelle Polska.


Tak, już się domyśliłam sama Dziękuję za odpowiedź
Tylko jeszcze nie rozumiem jak ta osoba pierwsza w rankingu zdobyła tyle punktów? Za przeczytanie przepisów wciąż nie dolicza żadnych punktów pomimo długiego czytania, a za pozostałe "aktywności" można było uzbierać tyle, ile mają pozostali...

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Noruas -> na samym początku testowaliśmy licytację, więc bardzo możliwe, że trafiłaś na test. Pierwsze zaplanowane licytacje (z nagrodami) będą niebawem. Możesz to sprawdzić klikając na bąbelki, a następnie na ikonę prezentu.

Beatris -> sprawdzimy Twój problem i oczywiście naprawimy to :-).

zewa -> te same zadania, ale jesteś zalogowana na swoje konto, na którym wcześniej zdobyłaś punkty?

Ankha -> możesz podać, za którą odznakę nie otrzymałaś punktów? Sprawdzimy to.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ankha napisał(a):

Tak, ja też to samo widzę po lewej stronie

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://gotujmy.pl/bable-nowa-zabawa-na-gotujmypl,artykuly-aktualnosci-gotujmy-artykul,17718.html

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M napisał(a):

redakcja napisał(a):

Kochani,

jest to zabawa, w której możecie zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Wszelkie informacje odnośnie zasad tej zabawy uzyskacie pisząc na adres e-mail: gotujmy@gamfi.pl

napisałam na ten adres i dostałam wiadomość: "Szczegóły opublikujemy na początku przyszłego tygodnia." to po co każecie pisać maila?
żeby spamowali później?

Nie, nie będziemy spamować :-). Jesteśmy tu, żeby pomóc.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa napisał(a):

Ale nie wszystko działa jak należy, np. link nie isnieje i nie można wykonać całego zadania albo nie ma zdjęcia a powinno być.
https://gotujmy.pl/poczuj-lato-i-energie-w-nalesniku-fit,artykuly-nalewki-przepis,215509,r7.html

Dzięki za informację, już poprawione.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47 napisał(a):

Beatris napisał(a):

A ktoś może wie od kiedy trwa ta zabawa? Bo tutaj na stronie dopiero dzisiaj zauważyłam, że pojawiło się coś nowego, ale na fb niektórzy mają już po kilka tysięcy punktów i już jakieś aukcje się odbyły...

ta zabawa jest na facebooku na profilu Bonduelle Polska i trwa od dawna.. atu od kilku dni, ale nie wiadomo czy to osobno będzie czy wspólnie z tamtym... musimy czekać na wiadomości

Cześć gosia47-47, zgadza się.

Bąble na gotujmy.pl są osobną zabawą, ale czasem będą się pojawiać dodatkowe zadania naszych partnerów, które pozwalają zdobyć więcej punktów na gotujmy.pl ;-).

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Beatris napisał(a):

A ktoś może wie od kiedy trwa ta zabawa? Bo tutaj na stronie dopiero dzisiaj zauważyłam, że pojawiło się coś nowego, ale na fb niektórzy mają już po kilka tysięcy punktów i już jakieś aukcje się odbyły...


"Bąble" na gotujmy.pl są od czwartku. I tutaj (na tą chwilę) pierwsze miejsce ma osoba, która zdobyła do tej pory 227 Bucksów. Jeśli chcesz sprawdzić swoje miejsce w rankingu to musisz kliknąć na bąbelki, a następnie na ikonę rankingu (na górze).

Akurat o tym o czym wspominasz, to tak jak zauważyła gosia47-47, to dedykowana zabawa na profilu Bonduelle Polska.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witaj, zobacz temat dnia na stronie głównej - lista rzeczy, za które dostaniesz dodatkowe wirtuale, został opublikowana w piątek 27 lutego.



Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
A ja się chciałam zapytać,,, jaka jest kategoria promowana za marzec?

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja napisał(a):

Drodzy,

przedstawiamy Wam Radosława Szczęsnego, który jest ekspertem Gamfi. Będzie on posługiwał się nickiem: Ekspert Gamfi i na naszym forum udzieli Wam odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące zabawy, która pojawiła się na gotujmy.

Zapytania nadal można też kierować na adres e-mail: gotujmy@gamfi.pl


Cześć! :-)
Jeśli macie jakieś pytania, jestem do Waszej dyspozycji .

RS

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy