Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Alex_M
  • Alex_M

  • Posty: 60
  • Przepisy: 1760
  • Artykuły: 12
redakcja napisał(a):

Kochani,

jest to zabawa, w której możecie zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Wszelkie informacje odnośnie zasad tej zabawy uzyskacie pisząc na adres e-mail: gotujmy@gamfi.pl

napisałam na ten adres i dostałam wiadomość: "Szczegóły opublikujemy na początku przyszłego tygodnia." to po co każecie pisać maila?
żeby spamowali później?

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Ale nie wszystko działa jak należy, np. link nie isnieje i nie można wykonać całego zadania albo nie ma zdjęcia a powinno być.
https://gotujmy.pl/poczuj-lato-i-energie-w-nalesniku-fit,artykuly-nalewki-przepis,215509,r7.html

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Kochani,

jest to zabawa, w której możecie zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Wszelkie informacje odnośnie zasad tej zabawy uzyskacie pisząc na adres e-mail: gotujmy@gamfi.pl

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Tak, ja też to samo widzę po lewej stronie

Odp: Tu zgłaszamy problemy

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Czy u Was też coś takiego wyskakuje po lewej stronie ? ktoś wie co to jest ? Jak na to najadę to wyskakuje coś do logowania.
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

No mam źle opisane zdjęcie, ale skoro system sam nalicza to chyba dam sobie spokój bo zawsze jak coś tam poprawiam to robi się jeszcze gorzej Dziękuję za odpowiedz


Napisz mi na PW jaki chciałaś mieć opis pod zdjęciem to go poprawię

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
No mam źle opisane zdjęcie, ale skoro system sam nalicza to chyba dam sobie spokój bo zawsze jak coś tam poprawiam to robi się jeszcze gorzej Dziękuję za odpowiedz

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Zdjęcie główne masz opisane za krótko. Nie używaj w opisach przecinków, bo system zazwyczaj ucina taki opis i połowa znika bez śladu.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

Poproszę o doliczenie punktu za dodany przepis , wstawiłam 5 zdjęć, z rożnych etapów przygotowania a policzono mi za 4 zdjęcia.

https://gotujmy.pl/surowka-z-kapusty-zwanej-sweetheart-cabbage,przepisy-kapusta-przepis,233171.html

Z góry bardzo dziękuję



Prawdopodobnie źle masz opisane zdjęcia. Zerknij proszę na opisy pod nimi. System sam nalicza punkty za zdjęcia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Poproszę o doliczenie punktu za dodany przepis , wstawiłam 5 zdjęć, z rożnych etapów przygotowania a policzono mi za 4 zdjęcia.

https://gotujmy.pl/surowka-z-kapusty-zwanej-sweetheart-cabbage,przepisy-kapusta-przepis,233171.html

Z góry bardzo dziękuję

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy