Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ja swoje fotki robię aparatem z telefonu

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
caroline1983 napisał(a):

monika1980113 - przepisy pospisywane z ksiazek, w tym z Kuchni polskiej M. Caprari (tak sie składa że mam te ksiazke). Inne podejrzewam że z ksiazeczek Poradnika Domowego bo tez mi sa znane. Jesli ktos ma możliwosc to niech sprawdzi.

Jeżeli możesz, sprawdź przepisy w Kuchni Polskiej. Wystarczy podać tytuł, autoras i stronę przepisu.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

caroline1983
monika1980113 - przepisy pospisywane z ksiazek, w tym z Kuchni polskiej M. Caprari (tak sie składa że mam te ksiazke). Inne podejrzewam że z ksiazeczek Poradnika Domowego bo tez mi sa znane. Jesli ktos ma możliwosc to niech sprawdzi.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

caroline1983
Pyza napisał(a):

zerknijcie, proszę, na przepisy użytkownika kakusia290 - wszystkie zdjęcia to skany i wydaje mi się, że przepisy żywcem przepisane z książki...


Skany i to prawdopodobnie z tej samej ksiażki/broszury bo wszystkie są identycznie zamglone.

Druga masowa kopiara to smaki12 - połowę jej przepisów usunieto, przy ilus usunieto zdjecia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jeszcze żaden ściemniacz nie przyznał się do tego, że to robi więc zapewnieniami mnie nie przekonasz...mam na Twój temat wyrobione zdanie...

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

pocztylion2221
Pyza napisał(a):

zerknijcie, proszę, na przepisy użytkownika kakusia290 - wszystkie zdjęcia to skany i wydaje mi się, że przepisy żywcem przepisane z książki...

Tak Pyzo masz rację to jest skan książki albo gazety bo te racuszki to ja gdzieś widziałam poszperam i postaram się wyszukać

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
dlaczego mnie atakujesz? tylko wyraziłam własne zdanie i nie ŚCIEMNIAM!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Papaja napisał(a):

fakt zdjęcie jakieś szare i nie wyraźne, nie najlepszej jakości
moje niektóre są też jakby zamglone ale dlatego że są robione aparatem z telefonu co do tej osoby to nie wiem jak jest

Papaja, nie ściemniaj! skan a zdjęcie robione słabym aparatem czy komórką to zupełnie co innego i to widać!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

fakt zdjęcie jakieś szare i nie wyraźne, nie najlepszej jakości
moje niektóre są też jakby zamglone ale dlatego że są robione aparatem z telefonu co do tej osoby to nie wiem jak jest

Twoje są dużo lepsze. Tam widać, że fotografowany jest matowy papier (taki zwykły, z tych tanich broszur).

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
fakt zdjęcie jakieś szare i nie wyraźne, nie najlepszej jakości
moje niektóre są też jakby zamglone ale dlatego że są robione aparatem z telefonu co do tej osoby to nie wiem jak jest

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu