Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zoha12345678790 napisał(a):

wszystko jest ok ! ale są niektóre osoby które czasami przeginają , uważaja sie za niewiadomo kogo ! ale mnie to ! , czasem trzeba siebie w jakiś sposób dowartościować wyżywając się nad innymi

Ani przeginam ani się nie dowartościowuję! Dowartościowuję się tym, że tu jestem, że spotkałam miłych, wartościowych ludzi z którymi mam dobry kontakt! To mnie dowartościowuje, a nie spory z zagubionymi dziewczynami! To raczej pani kopiując za wszelką cenę chce zaistnieć! Tylko sposób niewłaściwy, co pisałam pani na privie. Używa pani za mocnych słów! Proszę zacząć się zastanawiać nad słowami!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
zoha12345678790 napisał(a):

wszystko jest ok ! ale są niektóre osoby które czasami przeginają , uważaja sie za niewiadomo kogo ! ale mnie to ! , czasem trzeba siebie w jakiś sposób dowartościować wyżywając się nad innymi



Zgadzam sie z Toba w 100% , jest tu kilka osob ktore uwazaja sie za mistrzow kuchni i mysla ze tym samym maja prawo do az takiej krytyki innych osob.
To prawda nie wszystkie przepisy tutaj ( i nie chodzi mi tutaj o twoje przepisy ) nadaja sie wogole do tego zeby pojawialy sie na stronie , ale zauwazylam ze osoby ktore sa nowe z gory sa skazane na ostra krytyke ze strony niektorych osob i uwazam ze nie zawsze slusznie.Jezeli niektore przepisy sa az tak kiepskie i tak ostro krytykowane DLACZEGO SA DOPUSZCZANE PRZEZ MODERATOROW ! Czy moderatorzy wogole je czytaja?czy moze specjalnie sa dodawane zeby ktos mogl sie poprostu wyzyc na takim kiepskim przepisiku i tym samym dopiec innej osobie , a sobie podreperowac wlasne ego .Po co?
Mysle ze takie wlasnie przepisy czyli kiepskie i nie nadajace sie do niczego nie powinny byc wogole komentowane ,a przede wszystkim nie powinny byc dopuszczone do publikacji,poniewaz tylko zaogniaja sytuacje , a przeciez nie o to chyba Nam chodzi .Niestety im gorszy przepis tym wiecej komentarzy z tak naprawde glupimi pytaniami , bez odpowiedzi ,wiec po co sie wysilac usuwac takie GNIOTY I JUZ PO PROBLEMIE.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zoha12345678790 napisał(a):

nie ale niektórzy tak mysla, a to cholernie nie mile jest. To troche przesada jak napisze 1300 cm3 to juz ze plagiat, chodze do szkoly gasrtonomicznej i ucze sie nie tylko ml, wiec nie które uwagi sa naprawde nie mile.

No cóż, wywołała mnie pani do tablicy! Wykazałam maksimum dobrej woli! Uważa pani za przegięcie radę, żeby nie kopiować podręcznika ani niczego innego, żeby przyjrzeć się stronie zanim pani zacznie na niej działać.Oczywiste jest, że spisuje pani z podręczników i poświęcę swój czas aby je odnaleźć. Gra pani na forum pokrzywdzoną przez nadgorliwą użytkowniczkę strony a jeden plagiat zgłoszony, kilka do porównania. Jeśli się wchodzi w jakąś społeczność, jak wyżej napisała Bunia, trzeba się do niej dostosować i do zasad w niej rządzących. Robi pani wokół siebie szum jak pokrzywdzona niewinność, a nią nie jest! Każda osoba nie spisująca z książki napisałaby 1,3litra i czytający nie musiałby się bawić w przeliczenia. Zresztą kto tak mówi na codzień!
Co do mnie kończę ten temat! Zachecając panią do pozostania na stronie inaczej panią odbierałam!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Henia napisał(a):

Bahus napisał(a):

zoha12345678790 napisał(a):

bardzo proszę o usuniecie mojego konta.


Przyjęte do realizacji....nie możliwe do wykonania

Bahusku, ładnie to tak przyjmować do realizacji zamiast zachęcić do pozostania?! Dziewczyna ma trudności z adaptacją ale to minie!


W świetle najnowszych badań zachęcanie "nie wprost" skutkuje większą kompatybilnością tożsamych działań, ukierunkowanych takimi samymi przesłankami. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że z punktu widzenia futurystycznego (ale nie koniecznie) kompatybilność ta może (ale również nie musi) prowadzić do zjawisk ogólnie znanych i często nadmiernie uwypuklanych.....

Wnikliwa analiza psychologiczna!
Co do nowej koleżanki, to napiszę krótko-zostań na stronie i jeśli nie masz sobie nic do zarzucenia, to olej złośliwców.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

nie ale niektórzy tak mysla, a to cholernie nie mile jest. To troche przesada jak napisze 1300 cm3 to juz ze plagiat, chodze do szkoly gasrtonomicznej i ucze sie nie tylko ml, wiec nie które uwagi sa naprawde nie mile.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
jest taka możliwość tylko skontaktuj się z moderatorem strony, niestety twoje przepisy tutaj pozostaną

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ale trochę mnie dziwi, że taki portal i nie ma możliwości usunięcia konta ale cóż.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

wszystko jest ok ! ale są niektóre osoby które czasami przeginają , uważaja sie za niewiadomo kogo ! ale mnie to ! , czasem trzeba siebie w jakiś sposób dowartościować wyżywając się nad innymi

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Bahus napisał(a):

Henia napisał(a):

Bahus napisał(a):

zoha12345678790 napisał(a):

bardzo proszę o usuniecie mojego konta.


Przyjęte do realizacji....nie możliwe do wykonania

Bahusku, ładnie to tak przyjmować do realizacji zamiast zachęcić do pozostania?! Dziewczyna ma trudności z adaptacją ale to minie!


W świetle najnowszych badań zachęcanie "nie wprost" skutkuje większą kompatybilnością tożsamych działań, ukierunkowanych takimi samymi przesłankami. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że z punktu widzenia futurystycznego (ale nie koniecznie) kompatybilność ta może (ale również nie musi) prowadzić do zjawisk ogólnie znanych i często nadmiernie uwypuklanych.....


Czyli zniechęcenia totalnego ?
Już ja tam wolę przejrzyste stawianie sprawy .Jest taki stare przysłowie ,, jeśli wejdziesz między wrony...." - innymi słowy trzeba respektować zasady społeczności do której chce się należeć ( kompatybilne to wszak- harmonijne współistnienie ) .Mam nadzieję , ze futurystyczne spojrzenie na problem nie wyklucza konieczności przestrzegania zasad

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

.....
































































































































































Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu