Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

Henia napisał(a):

I jeszcze jedno, mam nadzieję ostatnie co w tej sprawie mam do powiedzenia! chciałabym przytoczyć komentarz margolnb do mojego przepisu (adres strony na życzenie): margolbn
offline
dzisiaj, 098 Zobacz komentarz do przepisu nazwa
ile mam kont? heh 3 nawet jestem u pani znajomych!

I pytanie: czy zgodne z regulaminem jest posiadanie więcej niż jednego konta? Mam nawet wrażenie, że wiem kto to jest, ale to w tej chwili nie ważne.



ha na pewno nie wpadniesz na to które to moje konto! Co mam jeszcze zrobić żebście usunęli mi konto? prosiłam grzecznie bez efektu! To muszę inaczej! Tamte konta też usuwam także nie będę was już nękać tylko usuńcie te konta!

Jesteś niedojrzałą emocjonalnie osobą na poziomie szkoły specjalnej! Mam w nosie twoje jedynki! Wysilasz się z łapkami, jedynkami a mi tylko zabierasz czas, nic więcej. Gdyby od szczeniackiej zemsty niedowartościowanej gówniary zależało moje samopoczucie, byłoby źle. A na poszukiwanie klonów czasu tracić nie zamierzam. Nie jesteś tego warta! Jeżeli rzeczywiście byłaś wśród moich znajomych, to już w 19 która pozostała nie jesteś! Szantażujesz administratorów?! Zapomnij o tej stronie i już! Z moich informacji wynika, że we wtorek będzie Twoja sprawa rozpatrywana i, mam nadzieję, bana się doczekasz, bo takiego oszołoma tu jeszcze nie było i nie ma potrzeby, żeby był!

Odp: Odp: usuńcie moje konto

Henia napisał(a):

I jeszcze jedno, mam nadzieję ostatnie co w tej sprawie mam do powiedzenia! chciałabym przytoczyć komentarz margolnb do mojego przepisu (adres strony na życzenie): margolbn
offline
dzisiaj, 098 Zobacz komentarz do przepisu nazwa
ile mam kont? heh 3 nawet jestem u pani znajomych!

I pytanie: czy zgodne z regulaminem jest posiadanie więcej niż jednego konta? Mam nawet wrażenie, że wiem kto to jest, ale to w tej chwili nie ważne.



ha na pewno nie wpadniesz na to które to moje konto! Co mam jeszcze zrobić żebście usunęli mi konto? prosiłam grzecznie bez efektu! To muszę inaczej! Tamte konta też usuwam także nie będę was już nękać tylko usuńcie te konta!

Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
I jeszcze jedno, mam nadzieję ostatnie co w tej sprawie mam do powiedzenia! chciałabym przytoczyć komentarz margolnb do mojego przepisu (adres strony na życzenie): margolbn
offline
dzisiaj, 098 Zobacz komentarz do przepisu nazwa
ile mam kont? heh 3 nawet jestem u pani znajomych!

I pytanie: czy zgodne z regulaminem jest posiadanie więcej niż jednego konta? Mam nawet wrażenie, że wiem kto to jest, ale to w tej chwili nie ważne.

Odp: Odp: Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

nie na 99 bo maksymalnie można ocenić dziennie 50 przepisów także proszę nie kłamać! I nie oczerniać mnie! Tak sobie Pani buduje renomę? Ganiąc nowych ludzi? Ledwo dodałam przepis na ciasto a już Pani komentarz że niby po co dodaje niepotrzebne składniki! Otóż dodaje jako dodatki, nie każdy lubi aromaty niektórzy są wręcz uczuleni! Ludzie Pani pokroju odstraszają nowych ludzi, proszę się lepiej zastanowić nad Pani nadgorliwością!

Tak, biję się w piersi,nie liczyłam dokładnie,w szoku wydawało mi się że wszystkie. Rzeczywiście "tylko" 50 jedynek! Reszta na dzisiaj?A w ogóle to trzeba by zmienić regulamin! No jak to, żeby osoba nie mogła wyżyć się do końca?! Przerywać przyjemność w połowie?! Nie, to jest nie do wytrzymania i to trzeba zmienić!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

Ja przynajmniej nie daje oczywistych przepisów typu marchewka zasmażana czy buraczki, rosół kapusta kiszona, grzybki marynowane, mortadela itp. To jest żenada pisać bo pisać Wielka mi kuchareczka. Co będzie następne przepis na herbatę

Jeżeli ktoś ma ochotę tej pani odpowiedzieć, proszę ja nie mam ani ochoty ani siły! Na tym poziomie nie umiem dyskutować! I nie chcę!

Odp: Odp: Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

nie na 99 bo maksymalnie można ocenić dziennie 50 przepisów także proszę nie kłamać! I nie oczerniać mnie! Tak sobie Pani buduje renomę? Ganiąc nowych ludzi? Ledwo dodałam przepis na ciasto a już Pani komentarz że niby po co dodaje niepotrzebne składniki! Otóż dodaje jako dodatki, nie każdy lubi aromaty niektórzy są wręcz uczuleni! Ludzie Pani pokroju odstraszają nowych ludzi, proszę się lepiej zastanowić nad Pani nadgorliwością!

Pani jest chora! dopiero chciała pani usuniecia swojego konta a tu dalej kręci pani afery?! to nie tutaj, jest taki portal kulinarny, gdzie lubią takie awanturnice jak pani. Szczęśliwej drogi, już czas....

Odp: Odp: usuńcie moje konto

nie na 99 bo maksymalnie można ocenić dziennie 50 przepisów także proszę nie kłamać! I nie oczerniać mnie! Tak sobie Pani buduje renomę? Ganiąc nowych ludzi? Ledwo dodałam przepis na ciasto a już Pani komentarz że niby po co dodaje niepotrzebne składniki! Otóż dodaje jako dodatki, nie każdy lubi aromaty niektórzy są wręcz uczuleni! Ludzie Pani pokroju odstraszają nowych ludzi, proszę się lepiej zastanowić nad Pani nadgorliwością!

Odp: usuńcie moje konto

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
margolbn napisał(a):

Jak wyżej usuńcie moje konto ponieważ to jest wszystko nie sprawiedliwe zostałam posądzona o plagiat bo zdjęcia zrobione z gazety! A ja je po prostu ładnie obrobiłam bo mam kiepski aparat w telefonie! Złe traktowanie zmusza mnie do opuszczenia was

Nie, nie złe traktowanie, moja pani ale PODŁOŚĆ którą pani zrobiła!Pani mówi o niesprawiedliwym osądzie?! Chce pani być na portalu i mając 5 przepisów ocenionych przeze mnie na 3 - 4 stawia mi pani 1 na 99 przepisach?! Zamiast wytłumaczyć się, wyjaśnić i usunąć zdjęcie, bo ono jest rzeczywiście zrobione aparatem i do tego nikt nie ma zastrzeżeń, ale zrobione jest nie potrawie ale ZDJĘCIU (a o obróbce nich pani nawet nie wspomina!) pani bawi się w stawianie czerwonych łapek i trzepie 1 na wszystkich moich przepisach. Nie pani pierwsza i ja to przeżyję, nie jestem tu dla ocen, ale otwarcie mówię, że złożyłam do osób zarządzających portalem prośbę o usunięcie pani stąd.Skoro nie przyszła tu pani podzielić się swoją wiedzą kulinarną a robić zamęt, lepiej żeby tu pani nie było! Zresztą to co pani zrobiła jest naruszeniem regulaminu i dlatego pani nie podaruję!
I te teksty o sprawiedliwości i złym traktowaniu proszę sobie między bajki włożyć!
Żegnam!

usuńcie moje konto

Jak wyżej usuńcie moje konto ponieważ to jest wszystko nie sprawiedliwe zostałam posądzona o plagiat bo zdjęcia zrobione z gazety! A ja je po prostu ładnie obrobiłam bo mam kiepski aparat w telefonie! Złe traktowanie zmusza mnie do opuszczenia was

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Doro napisał(a):

Buniu, "nudne" nie musi byc nudne...ale nie moze byc tez na pierwszym punkcie "Gotujmy", w koncu sa tez inne interesujace tematy na ktore mozna porozmawiac, a ktore niestety ostatnio zaniknely. Zobacz na innych stronach... tam jest o wiele przyjemniej i weselej, u nas niestety ostatnio wszystko zaniknelo i ile osob odeszlo?
Dlaczego, pytalismy sie kiedys?... nie-bo po co, skoro mamy tylko jeden problem, a tym problemem jest zwalczanie nieuczciwosci,tak, to nie jest ladnie jak ktos kopiuje , ale rowniez jest "nudne" monotonne szukanie .Jezeli ktoras z Was ma czas na takie cos, to niestety szukajcie dalej, powodzenia


Niestety?! porażasz mnie ogromem swojej.... Nawet nie chce mi się z Tobą polemizować! Bunia wytłumaczyła wszystko dokładnie i spokojnie ale ty chyba nawet nie czytałaś, a na pewno nie zrozumiałaś! Tak walczysz ze wyłapywaniem kopiarzy, że aż robi się to podejrzane! Czy może...Bo mnie nie przeszkadza co robią inni jeśli mam czyste ręce i intencje!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu