Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
teresa.rembiesa napisał(a):

I widzicie co się dzieje przez nieuczciwych którzy śmieją się nam w twarz przegadują się uczciwi a efektów brak,(słowa Buni "ręce opadają i niedobrze się robi") wniosek sam się nasuwa.
Dobranoc.

Teresa, nie przegadujemy się przez nieuczciwych, tylko przez siebie! Gdybyśmy nie dawali kopiarzom do ręki takiej broni jaką dała im wczoraj Doro, nie parskaliby nam prosto w twarz! No bo jak to jest właściwie?! Robimy uczciwą, dobrą robotę, żeby nasza stronka była fajna i kłócimy się między sobą, niekopiarzami o to czy ich wyłapywać czy nie, To tak jakby pójść do sklepu i zastanawiać się czy można kraść czy nie! Mam nadzieję,że zrozumiałaś co Ci chciałam przekazać!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bahus napisał(a):

Niech kto mówi sobie co chce ale ja uważam, że "odwalacie" dziewczyny kawał dobrej roboty. No i z tej okazji sobie łyknę "ku zdrowotności" jak mawiał Pawlak ...

Wy już skończyliścia a ja dopiero "wyczaiłam " Waszą imprezkę, więc dołączam się na dobry początek dnia!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Niech kto mówi sobie co chce ale ja uważam, że "odwalacie" dziewczyny kawał dobrej roboty. No i z tej okazji sobie łyknę "ku zdrowotności" jak mawiał Pawlak ...


zmieniono 2 razy (ostatnio 08 cze 2010 23:55 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
https://gotujmy.pl/maliny-pod-pierzynka,przepisy,62575.html - plagiat
http://jedzenie-smalec.blogspot.com/2010/01/maliny-pod-pierzynka-serowa.html - oryginał

https://gotujmy.pl/borowki-z-jablkiem-i-chrzanem,przepisy,62513.html - plagiat
http://www.repka.pl/Smaki/Przepisy-kulinarne/sosy/Borowki-z-jab-kiem-i-chrzanem.aspx - oryginał

https://gotujmy.pl/ziemniaki-dauphine--kuleczki-ziemniaczan,przepisy,62501.html - plagiat
http://zpierwszegotloczenia.pl/przepisy/ziemniaki-dauphine/ - oryginał

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Doro- a kto Ci każde czytać w kółko zgłoszenia plagiatów. Ten wątek jak rozumiem służy do zgłaszania nieprawidłowości i wchodzą tu zainteresowani tym tematem tzn ci co zgłaszają i ci co sprawdzają . Nie ma obowiązku czytania .Tit prosiła o pomoc tych którzy chcą pomóc . Zgłosiłam się , Henia też .Jezeli czegos się podejmuję to to robię a nie stwierdzam , ze mi sie znudziło i przestaję. Wiem , ze to nie jest akurat popularne zajęcie ale po to by strona mogła normalnie istniec ktoś to musi robić .Jesli mnie np nie intersuje wątek działki to tam nie zaglądam bo i po co - nie znam się na tym , działki nie mam to nie zawracam tym których to interesuje głowy narzekaniem , że tam tylko w kółko działka, nasiona i roślinki- nuda jednym słowem . Jeden lubi działkę , drugi galerię, trzeci grę w słówka .Każdy robi to co lubi. Może i na innych stronach więcej się dzieje ale ja np cenię sobie to , ze tu nikt z nikim sie nie sprzecza , nikt nikomu nie wymyśla .W końcu to strona kulinarna a nie czat .Jak mam do kogoś sprawę tpo załatwioam to na PW a nie wywlekam tego na forum publicznym. Pod przepisami toczy się wymiana uwag na konkretne tematy i o to chodzi .Nie zauważyłam by ten kto ma coś do powiedzenia i chce to robić miał z tym jakiś problem .O co masz pretensję - że się nudzisz ? To rób coś w tym kierunku by strona była interesująca .Papkę informacyjną mają nam podać gotową na talerzu właściciele lub moderatorzy ?
Pomagam w sprawdzaniu przepisów bo uważam , że warto walczyc z nieuczciwością . Ty nie masz ochoty tego robić - no i fajnie , nikt nikogo nie zmusza przecież . Ale czemu dewaluujesz to co ktoś robi ? Czy jeśli ja nie mam czasu czy ochoty na to by coś robić to znaczy , że ktoś kto to robi postępuje głupio ?
Nie robię na drutach, nie szydełkuję, nie piekę ciast ( z reguły ) - no i co z tego ? Czy ktoś kto to robi marnuje swój czas ? Sama wiesz , ze to zupełnie nielogiczne.
Przykro mi ,że uznałaś pomoc przy tym by strona działała za zajęcie nie warte
zaangażowania .Mam tylko nadzieję, że innym to nie przeszkadza .
A ręce opadają i niedobrze się robi jak widzę ile osób potrafi byc nieuczciwym tylko po to by dostac kubeczek czy co innego .Ale to akurat mojego podejścia do uczciwosci nie zmieni.

zmieniono 2 razy (ostatnio 08 cze 2010 23:23 przez Babciagramolka)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Buniu, "nudne" nie musi byc nudne...ale nie moze byc tez na pierwszym punkcie "Gotujmy", w koncu sa tez inne interesujace tematy na ktore mozna porozmawiac, a ktore niestety ostatnio zaniknely. Zobacz na innych stronach... tam jest o wiele przyjemniej i weselej, u nas niestety ostatnio wszystko zaniknelo i ile osob odeszlo?
Dlaczego, pytalismy sie kiedys?... nie-bo po co, skoro mamy tylko jeden problem, a tym problemem jest zwalczanie nieuczciwosci,tak, to nie jest ladnie jak ktos kopiuje , ale rowniez jest "nudne" monotonne szukanie .Jezeli ktoras z Was ma czas na takie cos, to niestety szukajcie dalej, powodzenia

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
I widzicie co się dzieje przez nieuczciwych którzy śmieją się nam w twarz przegadują się uczciwi a efektów brak,(słowa Buni "ręce opadają i niedobrze się robi") wniosek sam się nasuwa.
Dobranoc.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Ręce opadają i niedobrze sie robi. Jak wiecie pomagam przy sprawdzaniu przepisów i przerażenie mnie ogarnia. Żeby i 100 osób siedziało przez 24 godz/dobę to i tak plagiatorzy znajdą sposób by się prześlizgnąć .Co się wyrabia ? Plagiat goni plagiat .Czy naprawdę pogoń za punktami przyćmiewa uczciwość ?
I drugie - Henia zaangażowała się w sprawdzanie przepisów i co się dzieje - zamiast wsparcia i uznania zaczyna się debata nad tym czy warto to robić .Doro- przepraszam ale jak możesz pisać , że zwalczanie nieuczciwości zaczyna być nudne ? Że pomaganie komuś w czymś może być nudne ? To co zostawić plagiatorów w spokoju ? Machnąć ręką ? A co tam - niech się właściciele strony martwią - co nast to obchodzi ,że ktoś komuś kradnie pracę .Sorry ale ja nie zgadzam sie na to .I nic mnie nie przekona , że wolno byc nieuczciwym .
Heniuarobi dobrą robotę . - chce się jej poświęcić swój czas po to by strona ( na której wszyscy jesteśmy bo chcemy tu być )- była uczciwą stroną , na której .nie toleruje sie kopiarstwa .

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 cze 2010 21:44 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Doro napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Henia napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

mirkakropka napisał(a):

Ja ostatnio dodałam przepis na Potrawkę Meksykańską, moderatorzy nie dodali go pewnie dlatego,że w opisie przyznałam się,że to przepis z gazety ale chciałam się nim z Wami podzielić,ale jak widzę,ze Myszaaa dołączyła do społeczności wczoraj i wczoraj dodała 5 przepisów i to żywcem ściągniętych ze strony BIEDRONKI to mnie krew zalewa. Coraz mniej ta strona mi się podoba

Zrobiłaś bardzo dobrze że napisałaś skąd masz przepis.Poczekaj jeszcze może go dodadzą a jak nie to wpisz go na forum z notatką skąd pochodzi.
A że strona Ci się nie podoba to nie Ciebie jednej mnie też.
pozdrawiam i życzę wytrwałości.

Teresa, przepraszam, czy ktoś nas tutaj trzyma na siłę? Jestem tu od roku i nie zauważyłam, żebyś w jakikolwiek sposób zaangażowała się w życie strony, wiec po co to malkontenctwo?! Żeby było lepiej ludzie muszą razem się o to starać. A w porównaniu do kilku innych stron kulinarnych to tu jest całkiem dobrze! Mam nadzieję, że nie pogniewasz się za szczerość! Pozdrawiam!

Jejku Henia nie było moim celem Cie zdenerwować. Nie chodzi mi o całe Gortujmy tylko o tę konkretną str. Bardzo mi się nie podoba, że kilka osób robi to co nie powinno. Od tego są wyznaczone osoby,a jak nie mogą sobie poradzić co widać,to niech chociaż docenią pracę takich jak Ty.

Tereniu , podzielam twoje zdanie....obserwuje od dawna ten watek i mysle ze masz racje....sa osoby od tego ktore zajmuja sie tym na codzien..i ktore troche pomocne sa ale nie przesadzajmy z ta pomoca....tak bylo i tak juz bedzie, sa ludzie uczciwi i nieuczciwi, a to zaczyna byc juz nudne. Henia , a w czym ty sie tak zaangazowalas, jezeli mozna spytac?

Doro, nie wiem skąd ten atak na mnie. ale cóż, jak mi ktoś kiedyś tu napisał, nie można mieć samych przyjaciół.A tych co sie ma bardziej się docenia z perspektywy wrogów! Pozdrawiam Cię!

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu