Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Wszystkie zdjęcia które podała mi justynak223 usunęłam.

Przy okazji mam propozycję dla wszystkich . Jeśli ktoś ma podobny problem ( tzn wstawione nie swoje zdjęcie lub przepis bo nie wiedział , że tak nie wolno robić ) i chce się z tym uporać proponuję zgłoszenie do mnie na prywatnych . Nikt się o tym nie dowie a nie będziecie narażeni na to , ze ktoś to wyłapie i publicznie zarzuci kopiowanie .Moim zdaniem lepiej mieć mniej przepisów a własnych .
Mamy szansę na to by ta strona była chwalebnym przykładem dla innych .Miło by było.

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 maj 2010 18:57 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
justynak223 napisał(a):

Będę to zgłaszać jak w 100% uporządkuje swoje przepisy, na razie nie mogę zarzuć komuś plagiatu jak nie mam swojego konta zupełnie czystego, mogło by to wywołać kolejną sprzeczkę lub coś w tym stylu,a na tym to akurat mi nie zależy.

napisze na priva!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jakby co to podeślij na p.w. - sprawdzę i zgłoszę

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

justynak223
Będę to zgłaszać jak w 100% uporządkuje swoje przepisy, na razie nie mogę zarzuć komuś plagiatu jak nie mam swojego konta zupełnie czystego, mogło by to wywołać kolejną sprzeczkę lub coś w tym stylu,a na tym to akurat mi nie zależy.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
idziem pić bo życie na trzeźwo jest nie do przyjęcia, jak mawia jeden z moich sąsiadów...

: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Heniu - zapraszam do klubu rumowego - chyba też mi dziś potrzeba ,, kielonka i bezalkoholowym tedo się nie załatwi. Pyzuniu wędrój z nami - resztę tez oczywiście zwołuję.

Już biegnę!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Heniu - zapraszam do klubu rumowego - chyba też mi dziś potrzeba ,, kielonka i bezalkoholowym tedo się nie załatwi. Pyzuniu wędrój z nami - resztę tez oczywiście zwołuję.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Justyna, natknęłaś się na kopie to dawaj linki tutaj - po to właśnie jest ten wątek!

A mnie nie miej za złe słów - taka już jestem - posłuchaj raczej Heni, która mówi o ciężkiej pracy nad odzyskaniem zaufania bo ma rację...

Heniu, napisałam o wyjątkach potwierdzających regułę jeśli chodzi o osoby wstawiające przepisy bez zdjęć, ale sama widzisz, że jest Was mało - większość to jednak kopiarze...

Wiesz, wielokroć WIEM, że przepis jest plagiatem, ale tak sprytnie zrobionym, że wiedząc nie udowodnię!
A dla Ciebie

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Justyna, natknęłaś się na kopie to dawaj linki tutaj - po to właśnie jest ten wątek!

A mnie nie miej za złe słów - taka już jestem - posłuchaj raczej Heni, która mówi o ciężkiej pracy nad odzyskaniem zaufania bo ma rację...

Heniu, napisałam o wyjątkach potwierdzających regułę jeśli chodzi o osoby wstawiające przepisy bez zdjęć, ale sama widzisz, że jest Was mało - większość to jednak kopiarze...

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
justynak223 napisał(a):

Powiem Ci Heniu tak że wkurza mnie jedna rzecz, moje przepisy zostały niemal błyskawicznie usunięte zresztą słusznie, zostaną tylko moje przepisy. Możecie być tego pewni. Wkurza mnie to że są osoby które mają wszystkie swoje przepisy ściągnięte, słowo w słowo, sama natknęłam się na wiele takich przepisów, a mimo to nadal one są i na to jest tylko i wyłącznie reakcja Twoja i Pyzy, zresztą to akurat jest ok. Stawia to jedno pytanie a raczej wątpliwośc w to iż nie wszyscy użytkownicy są traktowani jednakowo. Pozdrowienia dla wszystkich.

A powiedz mi czemu nie zgłaszasz tych plagiatów? Jest nas kilka: Babciagramolka, Bernika, Pyza. Ale to nie znaczy, że ktoś kto znalazł kopie nie ma tego zgłosić.Wszyscy są traktowani jednakowo, co do tego nie mam wątpliwości. Denerwuje mnie tylko, że takich recydywistów jak Persik nie banują.

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu