Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

We mnie tez macie ogromne poparcie.Widze ze przez ta bezkarnosc coraz wiecej tu plagiatorow i zeczywiscie smieja sie nam w prosto w nos.Szkoda ze wlascicielom i moderatorom nie za bardzo zlezy na dobrej opini tej strony.Ja jak tu przyszlam to bylam przekonana ze to najlepszy portal kulinarny a teraz juz to zdanie zmieniam.Osobiscie na innym portalu kulinarnym doprowadzilam do usuniecia ponad 100 przepisow pewnej pani ,ale tam reakcja byla natychmiastowa ( 2 dni) sprawdzono i usunieto a ta pani przesladowala mnie za to bardzo..... ale poniewaz mnie to zwisalo i powiewalo wiec po jakims czasie odpuscila.To ze tu tego nie robie to nie wynika z tego ze mnie to nie obchodzi poprostu nie mam czasu ale za to z calych sil was popieram i zycze wytrwalosci a wlascicielom i moderatorom zycze wiekszego zainteresowania i szybszej reakcji na zglaszane problemy.Szkoda by bylo aby tak fajny portal zepsul sobie opinie przez osoby ktore wstawiaja tu nie swoje przepisy.Jeszcze raz zycze wytrwalosci i popieram z was z calych sil....

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia napisał(a):

yola napisał(a):

Rzadko zabieram tu głos ,ale teraz zaczynam "się gotować".Jak długo Henia będzie prześwietlać te ULUBIONĄ plagiatorkę bez konkretnych efektów tzn: Henia szuka,plagiatorka wstawia itd itd..Przecież to zabawa w kotka i myszkę.A owa osoba śmieje się nam w nos i dobrze się bawi.Dlaczego pozwala się na to?Bardzo bym chciała się dowiedzieć.

Yola, nie bardzo rozumiem czy masz mi za złe "prześwietlanie", czy" trafia" Cię bezkarność ulubionej?! A tak nawiasem mówiąc to ani mi przyjemności nie sprawia szukanie, ani jej nie lubię! Wróciła też druga "naczelna" plagiatorka. Sypie przepisami jak z rękawa, nawet tematycznie i alfabetycznie. A ponieważ kopiuje z jakiejś książki, nie można jej nic udowodnić! Wiemy, że plagiaty i nic nie możemy!
Pozdrawiam Cię!

Heniu właśnie trafia mnie bezkarność.Ja wiem że walka z kopiarzami to właściwie walka z wiatrakami,bo te osoby rosną jak grzyby po deszczu.A jeszcze do tego na tym portalu mogą to robić bezkarnie A Ciebie Heniu i osoby robiące to samo co ty popieram z całego serca i.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
yola napisał(a):

Rzadko zabieram tu głos ,ale teraz zaczynam "się gotować".Jak długo Henia będzie prześwietlać te ULUBIONĄ plagiatorkę bez konkretnych efektów tzn: Henia szuka,plagiatorka wstawia itd itd..Przecież to zabawa w kotka i myszkę.A owa osoba śmieje się nam w nos i dobrze się bawi.Dlaczego pozwala się na to?Bardzo bym chciała się dowiedzieć.

Yola, nie bardzo rozumiem czy masz mi za złe "prześwietlanie", czy" trafia" Cię bezkarność ulubionej?! A tak nawiasem mówiąc to ani mi przyjemności nie sprawia szukanie, ani jej nie lubię! Wróciła też druga "naczelna" plagiatorka. Sypie przepisami jak z rękawa, nawet tematycznie i alfabetycznie. A ponieważ kopiuje z jakiejś książki, nie można jej nic udowodnić! Wiemy, że plagiaty i nic nie możemy!
Pozdrawiam Cię!

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
luna napisał(a):

luna napisał(a):

Dziewczyny zajrzycie na profil na NK od Elzbiety Harasimowicz(Szulczewska), ja zauwazylam tam od Msewki zdjecie i przepis(Sernik z brzoskwiniami), moje sa takze 2 zdjecia i przepisy.

Od Zewy przepis i zdjecie Lopatka w sosie tez sie tutaj znajduje.

A u mnie wchodzi, że nie ma takiego użytkownika. Czyżby tak szybko usunęła?
Chyba, że źle wpisałam.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
luna napisał(a):

Dziewczyny zajrzycie na profil na NK od Elzbiety Harasimowicz(Szulczewska), ja zauwazylam tam od Msewki zdjecie i przepis(Sernik z brzoskwiniami), moje sa takze 2 zdjecia i przepisy.

Od Zewy przepis i zdjecie Lopatka w sosie tez sie tutaj znajduje.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
Dziewczyny zajrzycie na profil na NK od Elzbiety Harasimowicz(Szulczewska), ja zauwazylam tam od Msewki zdjecie i przepis(Sernik z brzoskwiniami), moje sa takze 2 zdjecia i przepisy.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Rzadko zabieram tu głos ,ale teraz zaczynam "się gotować".Jak długo Henia będzie prześwietlać te ULUBIONĄ plagiatorkę bez konkretnych efektów tzn: Henia szuka,plagiatorka wstawia itd itd..Przecież to zabawa w kotka i myszkę.A owa osoba śmieje się nam w nos i dobrze się bawi.Dlaczego pozwala się na to?Bardzo bym chciała się dowiedzieć.

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

No to faktycznie, narobilam balaganu. Lecę posprzątać Kompletnie zapomniałam o tym, poza tym jestem juz strasznie wyczulona na te plagiaty...

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Pyza napisał(a):

Niunia, poczekajmy w tym przypadku z wyrokiem bo może to Ewa sama dodała zdjęcie - tak przecież można

Pyzo uprzedziłaś mnie. Tak przyznaję się bez bicia. To ja dodałam zdjęcie. Ale stwierdziłam, że przestaję, bo czasami to może zaszkodzić, tak jak w tym przypadku. Dziewczynie się oberwało niesłusznie. Pod przepisem też napisałam, że to ja dodałam fotkę.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Niunia, poczekajmy w tym przypadku z wyrokiem bo może to Ewa sama dodała zdjęcie - tak przecież można

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu