Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit, przepraszam, że cię tu nachodzę, ale minęło juz wiele dni a ja nie wiem, czy moje punkty wrócą. Jeżeli nie, trudno. Ale smutne jest to, że tutaj też można bezkarnie kogoś krzywdzić. Wstawiając przepis nie wiem, czy za chwilę nie pojawi sie przy nim jedynka od montajki. A ta pani bawi sie dobrze, np. pomawiając mnie w czytanych przez wszystkich komentarzach, że mam wiecej kont i z nich ją oceniam. Nie mam gdzie zamieścić wielkiego ogłoszenia, że mam tylko jedno konto i nie jestem jakimś tam filemonem, któremu nie podobał sie jej przepis.Zawsze co mam do powiedzenia mówię swoim głosem. Pomijam fakt, że znalazłam 2 (więcej nie szukałam) przepisy "zapożyczone" przez nią z innych stron, ale nie mam zamiaru tego zgłaszać, bo byłoby to odczytane jako zemsta.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Dokładnie tak! Cytałam od początku, jakoś nigdy dotąd nie miałam okazji przeczytać całego wątku. Nie przycisnęłam "cytuj" i wyszło jak wyszło!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
myślę, że Henia przebrnęła od początku do końca przez cały wątek i pisała swoje posty na bieżąco w trakcie czytania a ukazały się na końcu...

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Henia napisał(a):

Obudziła się trochę za późno, żeby odpowiednio Bahusowi odpowiedzieć. Życzę więc powodzenia w kolejnym "Przyślij Przepis" 55 zł piechotą nie chodzi! Złosliwość za złośliwość!


A tak dokładnie to o co chodzi?...bo jakiś ten post wyizolowany i nie wiadomo czego dotyczy...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

majgrz11maja
Henia jesteś wielka ,jestem za radością i chęcią widzenia życzliwości dla innych i tego trzeba się trzymać . Ale twoje rozmówczynie ślą ci chyba na P.W bo ich nie widać

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Mam wrażenie Persik, ze przesadzasz. I ze starszą panią, która Pyza nie jest i z tonem. Pyza może wyrażać swoje zdanie, bo ma dorobek i pozycje na portalu.A ty kim jesteś, żeby ją pouczać i obrażać?! Nie używasz wulgaryzmów, ale bardziej razi twój zaczepny, arogancki ton. Może więc mniej agresji a więcej przemyśleń?! Pozdrawiam!

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza, słusznie! Sama arogancja!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Nie dziwię sie oburzeniu Pyzy, a słowa to już gorsze tu padały:! Bez przesady

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Cieszę się, że jednak odeszła oliwa a nie ja! Pozdrawiam!

Odp: Odp: Pytanie o naruszanie zasad przez GOTUJMY. pl

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Dopiero dzisiaj miałam czas przejrzeć cały wątek. Zwyciężyliśmy oliwę hiszpańską i mysle, że złodziejaszków przepisów też pokonamy! Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu