Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
yola napisał(a):

I ja się dołączam do prośby Natali i Heni.Aparat na razie nie jest uwzględniony w domowym budżecie.Próbowałam robić zdjęcia komórką,ale są nieciekawe.

Robione komórką są wręcz okropne! Najlepszy przykład moje żeberka!

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

I ja się dołączam do prośby Natali i Heni.Aparat na razie nie jest uwzględniony w domowym budżecie.Próbowałam robić zdjęcia komórką,ale są nieciekawe.

zmieniono 1 raz (ostatnio 12 mar 2010 17:28 przez yola)

Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Już się wszystko wyjaśniło.Po tle zdjęcia i talerzu wydedukowałam,że to luna wstawiła to zdjęcie.Zresztą tutaj się przyznała.Już nie muszę sie bać,że ktoś mi zarzuci kradzież zdjęcia,które jest ok.

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Natala1210 napisał(a):

Dziewczyny mój aparat siadł,a na razie nie mogę pozwolić sobie na nowy więc moje przepisy są bez zdjęć jeśli ktoś zrobi moją potrawę i będzie mógł wstawić zdjęcie to proszę bardzo o wstawianie!

Ja też dołączam się do prośby Natali1210! Aparat mi padł nieodwracalnie,na nowy na razie szans brak, więc nie mam nic przeciwko uzupełnieniu moich przepisów autorskimi zdjęciami.Mam tylko prośbę o poinformowanie mnie przed wstawieniem zdjęcia.

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Dziewczyny mój aparat siadł,a na razie nie mogę pozwolić sobie na nowy więc moje przepisy są bez zdjęć jeśli ktoś zrobi moją potrawę i będzie mógł wstawić zdjęcie to proszę bardzo o wstawianie!

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

luna
  • luna

  • Posty: 1356
  • Przepisy: 359
  • Artykuły: 0
O rany, ale namieszalam. Tak bylam zachwycona, ze nie tylko ja gotuje ciap-kapuste, ze wstawilam zdjecie. Eli, sorrki za zamieszanie

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
eli_555 napisał(a):

Właśnie,ja wstawiam niektóre przepisy bez zdjęć i mam zamiar sukcesywnie wstawiać zdjęcia,jak będę znowu gotować poszczególne potrawy.A to zdjęcię jest ok,tylko chciałam wiedzieć kto je wstawił.


Można to łatwo sprawdzić klikając na INNYCH-ZDJĘCIA.

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Właśnie,ja wstawiam niektóre przepisy bez zdjęć i mam zamiar sukcesywnie wstawiać zdjęcia,jak będę znowu gotować poszczególne potrawy.A to zdjęcię jest ok,tylko chciałam wiedzieć kto je wstawił.

zmieniono 1 raz (ostatnio 11 mar 2010 12:18 przez eli_555)

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

A może zdjęcie główne zarezerwować dla autora a swoje wersje potrawy dodawać w dyskusji na forum ( przy przepisie ) ?

Ja tak ostatnio zrobiłam z sałatką z przepisu Kamili.Ale myślę, że po prostu lepiej zapytać tego, kto wstawia przepis o zgodę.Niektórzy nie wstawiają zdjęć wogóle, a niektórzy chcą dodać je w terminie późniejszym.

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
A może zdjęcie główne zarezerwować dla autora a swoje wersje potrawy dodawać w dyskusji na forum ( przy przepisie ) ?

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu