Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Mam nadzieje, ze to nic powaznego. Zycze dobremu, szybkiego powrotu do zdrowia i rychlego wyjscia ze szpitala. Zdrówka dobry!

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Droga Heniu, to nieprawda, że nie otrzymałaś odpowiedzi. Ja wysłałam listę twouich przepisów z prośbą o skasowanie jedynek. A dobry po pierwsze nie odpowie, bo nie jest już moderatorem, tylko firmą informatyczną, której gotujmy zleca usługi.


Po drugie faktycznie jest obecnie w szpitalu i robi tylko wyjątkowo niezbędne rzeczy - z laptopa. Musimy poczekać aż wróci i trochę wydobrzeje. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i prosimy o cierpliwość.
Ja też mogę tylko czekać.

Pozdrawiam serdecznie,
Tit

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
dobry napisał(a):

czekamy na słowa popracia od uzytkownikow uczciwie dodajacych przepisy
bo troche nam slabo sie robi od tych czystek
ale po prostu premiowanie nieuczciwych byloby niewlasciwe wobec uczciwych uzytkownikow
ze o naruszaniu praw autorskich innych serwisow nie wspomne...

Wprawdzie dosyć dawno to napisałeś, dobry, ale chyba poglądy co do uczciwości nie zmieniły Ci się? To dlaczego ja tak długo czekam na odpowiedź?! Pozdrawiam!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
teresa.rembiesa napisał(a):

Henia napisał(a):

yola, masz rację. komórka komórce nie równa.Kiedyś syn mi robił swoja komórką i zdjęcia były o niebo lepsze! I co dziwne też ma sony ericksona tak jak ja. a może to ja jestem antytalentem fotograficznym!

Heniu sony ericsson też nie jest równy jeden drugiemu to zależy od modelu,a co za tym idzie i aparatu .

Wiem, syn ma lepszy model i było ok. Wczoraj spróbowałam zrobić kilka zdjęć swoim. Wyszły lepsze od tego z żeberkami, ale pewnie już ich tu nie wstawię.Pozdrawiam!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Niestety, w dalszym ciągu nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani od dobrego, ani od Tit a dzisiaj sytuacja powtórzyła się! Użytkownik montajka znowu złośliwie oceniła mój przepis https://gotujmy.pl/salatka-z-selera-i-ananasa,przepisy,56563c33109.html oceniając go na 1 a komentarz można sobie przeczytać. Dziwię się, że moderatorzy uparcie nie chcą rozwiązać tej sprawy. Jeżeli mam przez tę panią być szykanowana a władający portalem nie chcą mi pomóc, może bedzie prościej jak odejdę?! Tylko jeśli poodchodzą pasjonaci kuchni, to kto na portalu zostanie?! montajka i jej podobni?!Czy o to właścicielom strony chodzi, żeby poziom zaniżać?!Skoro moja praca idzie na marne a działania montajki są widoczne jak na dłoni i nikt kto ma władzę coś z tym zrobić, nic nie robi, nie ma sensu wstawiać przepisów, bo wiadomo co będzie. Bezkarność rozzuchwala.Bardzo lubię ten portal i dobrze się tu do tej pory czułam, ale postawa osób odpowiedzialnych za portal mnie oburza.Promuje się nieuczciwość, rozgrywki, Ktoś kto tu przyszedł, bo lubi gotować, bo chce być z takimi samymi pasjonatami, musi odejść. To chyba coś jest nie tak.Napisałam wiele gorzkich słów, ale prawdziwych.Może tym razem ktoś to przeczyta i zareaguje. Zobaczymy.

Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
Henia napisał(a):

yola, masz rację. komórka komórce nie równa.Kiedyś syn mi robił swoja komórką i zdjęcia były o niebo lepsze! I co dziwne też ma sony ericksona tak jak ja. a może to ja jestem antytalentem fotograficznym!

Heniu sony ericsson też nie jest równy jeden drugiemu to zależy od modelu,a co za tym idzie i aparatu .

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
yola, masz rację. komórka komórce nie równa.Kiedyś syn mi robił swoja komórką i zdjęcia były o niebo lepsze! I co dziwne też ma sony ericksona tak jak ja. a może to ja jestem antytalentem fotograficznym!

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

To zależy kto jaką ma komórkę.Ja mam antyk.Starą Nokię.Na moje potrzeby jest wystarczająca.Jak ją kupowałam to zastanawiałam się po co mi aparat w niej.Wtedy komórka z aparatem to był cud techniki.Więc te moje fotki nie są takie cudne jak Iwony3004

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
iwona3004 napisał(a):

Moje wszystkie zdjęcia są robione komórką i chyba nie są najgorsze
dla przykładu

przykład bardzo dobry

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

iwona3004
  • iwona3004

  • Posty: 166
  • Przepisy: 74
  • Artykuły: 0
Moje wszystkie zdjęcia są robione komórką i chyba nie są najgorsze
dla przykładu
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu