Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus napisał(a):

Persik napisał(a):

a co do rzeczy mają awatary? jakbyśmy mieli na to patrzeć to większość użytkowników ma awatary z internetu i z kreskówek?


Ja tam mam własnej roboty...sam te pomarańczki "zrobiłe

Bahus napisała większość nie wszyscy. to chyba różnica? więc jak jeszcze zaczniemy się czepiać awatarów to do czego to dojdzie? to portal o gotowaniu czy o awatarach? niektórzy robią się nadgorliwi.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Persik napisał(a):

a co do rzeczy mają awatary? jakbyśmy mieli na to patrzeć to większość użytkowników ma awatary z internetu i z kreskówek?


Ja tam mam własnej roboty...sam te pomarańczki "zrobiłe


zmieniono 1 raz (ostatnio 13 wrz 2009 23:26 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
a co do rzeczy mają awatary? jakbyśmy mieli na to patrzeć to większość użytkowników ma awatary z internetu i z kreskówek?

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

olciaky napisał(a):

https://gotujmy.pl/rogaliki-z-konfitura-,przepisy,48727.html


Avatar dziewczyny i zdjęcie przepisu pochodzą ze strony ugotuj.to
a dokładnie z magazynu "kuchnia".



szukałem tego zdjecia w tym serwisie i nie znalazlem.
Podeslij źródło "zapożyczenia"

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

https://gotujmy.pl/rogaliki-z-konfitura-,przepisy,48727.html


Avatar dziewczyny i zdjęcie przepisu pochodzą ze strony ugotuj.to
a dokładnie z magazynu "kuchnia".

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
tokijka napisał(a):

Przeczytałam o tym donoszeniu kto zwalił kogo przepis...Czy to znaczy ze nasze przepisy mają być orginalnie nasze?
To ja przepraszam .Czy to strona dla szefòw ?
Ja gotuje z przepisòw i następnie gdy wchodzę w prawę polecam innym.Czasami nawet nie pamiętam gzie były początki ale zapewniam ktoś to wymyślił.....
Nie mam pojęcia o czym mowa bo patentów w tej dziedzinie nie ma i są nawet strony podające przepisy słynnych kucharzy...Jeżeli ktoś nie chce ujawniać sekretòw nie powinien ich publikować zwłaszcza na internecie.....

Tokijko,albo zle zrozumialas,albo nie doczytalas dokladnieNie chodzi wcale o wlasne oryginalne przepisy
Walczymy z kopiowaniem,czyli kopiowanie przepisów z innych portali,z inetrnetu itp.Mielismy juz tutaj takich uzytkowników ktorzy robili to nagminnie i mimo,iz udowodniono im wine,robili to nadal.Jesli wstawiasz swoje,sparwdzone przepisy,a nawet nie swoje,ale nie skopiowane z innej strony to jest wszytko ok.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Przepraszam za pomyłki i brak liter ale "przeskakuję"na polskie literki i jest do dosyć kłopotliwe....
obrazek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 06:26 przez tokijka)

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Gemjan napisał(a):

https://gotujmy.pl/kaliszanki,przepisy,48217.html W przepisie ktoś mi dopisał olej hiszpański .Nie wiem skąd to się wzieło.Chciałbym skorygować ten przepis,ale jak.?

Drogi gemjanie,nikt Ci nie dopisala tej oliwy hiszpanskiej,ona wystepuje w kazdym przepisieTo jest,albo jakis blad,albo jakis zlosliwy chochlik wdarl sie na nasz portal,w kazdym badz razie moderatorzy juz o tym wiedza i pewnie beda robic cos w tym kierunkuWszyscy wiemy,zeby oliwy hiszpanskiej nie brac pod uwage w przepisie

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Gemjan
  • Gemjan

  • Posty: 1
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/kaliszanki,przepisy,48217.html W przepisie ktoś mi dopisał olej hiszpański .Nie wiem skąd to się wzieło.Chciałbym skorygować ten przepis,ale jak.?
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu