Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wybrałem jeden z moich najpopularniejszych przepisów i wrzuciłem w google. Co się okazało?
4 znalazły się na innych stronach (sam je tam dodałem z moim nickiem)
7 dodanych przez innych ale z zaznaczeniem, że to mój przepis (wyraziłem na to zgodę)
i bardzo dużo (nie chciało mi się dokładnie liczyć) skopiowanych kropka w kropkę...(nawet z popełnioną przeze mnie literówką) Przepis ten pierwszy raz opublikowałem w internecie w 2003 roku.

Dziewczyny szkoda nerwów. To nic nie da...lepiej przejść nad tym do porządku dziennego. Nie twierdzę, że to jest ok., ale z doświadczenia wiem, że walczyć z tym zjawiskiem nie mając zarazem w ręku żadnych narzędzi...to walka z wiatrakami.



zmieniono 1 raz (ostatnio 06 paź 2009 15:28 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Iwi, pogubiłaś się nawet ze zdjęciami, dodajesz te same do różnych przepisów
np. te dwa przepisy:
https://gotujmy.pl/salatka-wiejska,przepisy,37303.html
https://gotujmy.pl/salatka-dobra,przepisy,43842.html
może ktoś złośliwie Ci wstawił zdjęcia?

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
http://www.oetker.pl/fa507be13ec120617162ddab4cce5e86

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Nie chcę już kontynuować tej jałowej dyskusji.......podaję link gdzie można sprawdzić wszystkie przepisy Pani Tereski - łącznie ze zdjęciami . Mam też telefon i dowiem się czy ten koncern zatrudnia w Polsce " e-Ambasadorów" i czy upoważnia ich do podszywania się pod swoje przepisy.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

iwa643
  • iwa643

  • Posty: 58
  • Przepisy: 5470
  • Artykuły: 4
ja nie mam co wyjasniac zrobiłam danie zrobiłam zdjecie a Pyza sie czepia moze jej zdjecia nie sa jej zdjeciami to wszystko bez sensu

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 paź 2009 13:23 przez iwa643)

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Czy ktos mi moze powiedziec bo to, ze pani Tereska pisze rozumiem reklamuje swoja firme....ale np.Iwa643 czy mozesz wyjasnic? .Moze tu jest wiecej takich tajnych agentow (co do fotografowania przez pania Tereske to pewnie jest tam fotograf...)A moze kieruja pewnymi osobami inne ,wzniosle cele,bo cos nie moge uwierzyc, ktos siedzi godzinami i pisze dla tego kubka tylko...A moze to im pomaga i relaksuje
Pewnie kazdy wie kto tu gotuje kto nie,skupmy sie na tym.Ja wiem jedno walka z wiatrakami Don Kichotowi zle wyszla na zdrowie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
mamqa napisał(a):

hoffija44 napisał(a):


Przeczytałam i rozumiem to co napisano wyżej , tylko pojąć nie mogę ,że za kopiowanie przepisów dostaje się odpowiednie miano na tym portalu . Poza tym Pani Tereska udziela odpowiedzi i zapewnień na komentarze wpisywane pod "jej" przepisami , tak jakby była ich twórczynią.To jest rażące.
Wiesz o tym ,że przedstawiciele np firmy Dr Oetker nie mogą takich rzeczy robić?


Tylko ze Pani Tereska jest autorką tych przepisów i zdjęć... ona je wymyśla, piecze, fotografuje właśnie dla Dr. Oetkera... Ja też kiedyś myślałam że kopiuje, ale Pani Tereska mi wszystko wyjaśniła


Również otrzymałam wyjaśnienie :

" Dzień Dobry
Chciałam wyjaśnić, że jestem oficjalnym e-Ambasadorem marki Dr. Oetker i na portalu Gotujmy.pl działam za zgodą i w porozumieniu z Administratorem.
Wszystkie publikowane wypieki są wykonane przeze mnie w/g moich przepisów, które tworzę w oparciu o produkty Dr. Oetkera.
Swoje ciasta wypiekam w kuchni doświadczalnej Dr. Oetkera, w której pracuję już ponad 20 lat.
Moje przepisy nie biorą udziału w konkursie.
Pozdrawiam Teresa "

Moja odpowiedź:


"Pani Tereso - jeżeli to jest de facto prawda to dziwne dla mnie jest to , że przepisy na stronie Dr Oetker nie są sygnowane Pani nazwiskiem , nie ma wzmianki ,że to właśnie Pani tworzy te specjały w oparciu , jak Pani mówi o produkty w/w koncernu.......sory , ale nie wierzę!"

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
hoffija44 napisał(a):


Przeczytałam i rozumiem to co napisano wyżej , tylko pojąć nie mogę ,że za kopiowanie przepisów dostaje się odpowiednie miano na tym portalu . Poza tym Pani Tereska udziela odpowiedzi i zapewnień na komentarze wpisywane pod "jej" przepisami , tak jakby była ich twórczynią.To jest rażące.
Wiesz o tym ,że przedstawiciele np firmy Dr Oetker nie mogą takich rzeczy robić?


Tylko ze Pani Tereska jest autorką tych przepisów i zdjęć... ona je wymyśla, piecze, fotografuje właśnie dla Dr. Oetkera... Ja też kiedyś myślałam że kopiuje, ale Pani Tereska mi wszystko wyjaśniła

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

iwa643
  • iwa643

  • Posty: 58
  • Przepisy: 5470
  • Artykuły: 4
Pyza zastanów sie co piszesz i nie obrażaj ludzi to nie twoja stronka szukaj sobie mojego zdjecia gdzie chcesz jak nie masz nic innego do roboty polecam terapie

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 paź 2009 07:08 przez iwa643)

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

hoffija44 napisał(a):

No nie! Wstawianie (kopiowanie) cudzych przepisów ( mam na myśli Dr Oetkera ) , dołączanie zdjęć będących własnością w/w to bezczelność połączona z tupetem .......Pani Tereska ma tytuł mistrza kuchni

Droga hoffijo Glumanda wyżej już Ci odpowiedziała odnosnie Pani Tereski...




Przeczytałam i rozumiem to co napisano wyżej , tylko pojąć nie mogę ,że za kopiowanie przepisów dostaje się odpowiednie miano na tym portalu . Poza tym Pani Tereska udziela odpowiedzi i zapewnień na komentarze wpisywane pod "jej" przepisami , tak jakby była ich twórczynią.To jest rażące.
Wiesz o tym ,że przedstawiciele np firmy Dr Oetker nie mogą takich rzeczy robić?

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu