Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
Bahus napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Bahus dlaczego odbierasz tośkowi chęci do roboty,chce chłop bawić się w detektywa jego wola, a może ma tu praktykę,tosiek rób ta co chce ta


Oczywiście...masz rację...Wyłuszczyłem swoje zdanie i na tym poprzestanę....A Tosiek może robić dalej co chce.


tak więc choć na jednego do klubu rumowego

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
teresa.rembiesa napisał(a):

Bahus dlaczego odbierasz tośkowi chęci do roboty,chce chłop bawić się w detektywa jego wola, a może ma tu praktykę,tosiek rób ta co chce ta


Oczywiście...masz rację...Wyłuszczyłem swoje zdanie i na tym poprzestanę....A Tosiek może robić dalej co chce.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
Bahus dlaczego odbierasz tośkowi chęci do roboty,chce chłop bawić się w detektywa jego wola, a może ma tu praktykę,tosiek rób ta co chce ta

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Nerwowy jesteś niebywale Ubawiłem się setnie czytając Twojego posta. Fajny. Lubię jak ktoś "skacze" tak jak ten Twój "karp na patelni" Czyli moje słowa (obojętnie z jakim skutkiem) zostały jednak "odebrane" Gorsza byłaby ignorancja..... Nie będę polemizował z Twoimi ocenami mojej osoby. Być może masz rację...kto wie? Jednak jedno Twoje słowo zakwestionuję: NIGDY i z nikogo nie kpię. Co najwyżej "obśmiewam" (nie mylić z "wyśmiewaniem"), a to zasadnicza różnica. Również pragnę Cię zapewnić, że w całym internecie występuję tylko pod jednym nickiem "Bahus" (gdy zajęte, to "Bahus" z kolejnym wolnym numerem). Wyjątek stanowią tylko dwa banki z usług których korzystam. Myślę, że gdybyś te swoje detektywistyczne talenty i czas wykorzystał do tropienia ciekawostek kulinarnego świata, byłoby to z korzyścią dla wszystkich.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i życzę Ci wiele udanych postów...

PS. Wątek faktycznie założony został przez moderatorów w celu zgłaszania nieprawidłowości, ale nadgorliwość nie zawsze jest wskazana.

zmieniono 2 razy (ostatnio 16 sie 2009 15:42 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

tosiek17
  • tosiek17

  • Posty: 41
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 1
Miałbyś Bahus może rację, gdyby nie temat tego wątku, który otworzył moderator.
W tymże wątku sam pisałeś

Bahus napisał(a):

yola napisał(a):

Ale numer! Ciężko będzie teraz awansować na mistrza.No i dobrze.Niech będzie uczciwie.[/quote]

Fakt...trudniej ale ile przyjemniej.....Przecież to tylko zabawa. Do niedawna bawiliśmy się w ciuciubabkę, ale bez opaski na oczach

.

To ja w takim razie zakładam opaskę na oczy i poprzestanę na czytaniu, a może i pisaniu ,ciekawych zdublowanych przepisów nie tak jak sobie życzy Bahus Pan i Władca portalu..A to dublowanie chyba mi przejdzie na portalu, bo przecież właściciele praw autorskich się nię będą dopominać w myśl "złotej zasady" Bahusa -"Więc o co chodzi" ..Czyli zdanie hgg tu się nie liczy....

[quote nick=hgg]Wszystkie powyzsze kopie zostaly zbanowane, prosimy o wiecej :-) A ze nie zawsze sami znajdziemy duplikaty - no coz, sadzac po ilosci zgloszen na temat kopii nie najgorzej nam idzie - bo wierzcie mi, kazdego dnia przynajmniej kilkanascie przepisow nie zostaje w ogole wyswietlanych, trafiajac od razu do banow.
pzdr
hgg


, poza tym jak pisałem wcześniej, poczytać wątek na pierwszych stronach i wystarczy. A może Ty Bahus piszesz przepisy pod którymś z tych nicków i odzywasz się na zasadzie " uderz w stół, a nożyce się odezwą"....?

Poza tym ten wątek zawiera już 36 stron zaśmieconych w takim razie nie tylko przeze mnie!

A piszę po taką cholerę nie na P.W. tylko tu, bo po taką cholerę moderator Dobry założył ten wątek, a Ty Bahusie też lubisz bardzo mieszać, obrażać, posądzać, kpić, a zdania zmieniasz jak rękawiczki. No cóż, żyjemy w wolnym kraju, a popularność to Ty raczej tu masz, a ja Ci jej bynajmniej nie zazdroszczę. Mieszaj i gotuj w tym wrzątku wściekłości dalej

Z życzeniami "skaczącego karpia" Bahusie

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Mnie nie zamurowało...Nie wiem po jaką cholerę ten Tosiek bawi się w detektywa? Mnie naprawdę nie interesuje czy przepis dodała...Bacha, Krycha czy Stachu. Właściciel praw autorskich się nie dopomina...więc o co chodzi? A może Tosiek jest adwokatem "poszkodowanych" ? Radzę mu aby zajął się dodawaniem swoich przepisów (których za dużo nie ma) i odpuścił sobie sianie fermentów. Plagiat nie jest pozytywną rzeczą ale takie "tropienie" też nie świadczy dobrze o tropicielu.

I proszę, nie zrozumcie mnie źle...nie popieram plagiatów, ale i nie popieram takich detektywistycznych "zapędów" Można przekazać swoje wątpliwości bezpośrednio do moderatorów...(na prywatne wiadomości) a nie "zaśmiecać" forum. No chyba, że chce się uzyskać w ten sposób "popularność"...Wesołych Świąt" Tosiek
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

teresa.rembiesa
yola napisał(a):

ZAMUROWAŁO MNIE

mnie też.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ZAMUROWAŁO MNIE

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tosiek, brawo odwaliłeś kawał dobrej roboty, za którą kilka osób Cię znienawidzi ale ja jestem naprawdę pod wrażeniem !

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

tosiek17 napisał(a):

Kolejne duplikaty zgodnie z życzeniem hgg.

Bardzo proszę:
https://gotujmy.pl/salatka-z-tunczyka,przepisy,33095.html
zdjecie skopiowane z:
www.real.pl/przepisy.php?przepis=846&kat=25
[/quote]


Zdjęcie usunięte.



tosiek17 napisał(a):

u darus:
https://gotujmy.pl/general,przepisy,33937.html
www.mniamusnie.com/przepis-14183-general.html


Pozostałe tez usniete. Dzieki tosiek17!

pozdrawiam
Borubar

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu