Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

mania napisał(a):

4 dni temu dodałam przepisy kilka z nich zostalo uznane za skopiowane z innych stron nie pierwszy juz raz zreszta ,zdjecia byly moje i przepisy rowniez jeden z kilku przepisow nie zostal dodany przez moderatora chyba ? i do tej pory czekam na dodanie mojego przepisu do listy i niestety ,nie doczekam sie chyba nie wiem czy to przez zlosliwosc osoby-moderatora po wyslaniu do niego wiadomosci - odpowiedzi ze moje przepisy nie sa skopiowane i prosilam o przeslanie mi nazwy strony na ktorej niby jest ten sam przepis i zdjecie, czy poprostu brak czasu .Nie wiem ...Do tej pory nie otrzymalam zadnej odpowiedzi jesli ludzie ktorzy zajmuja sie tym postepuja w ten sposob no to ja nie mam pytan .To dopiero dziecinada.Nie mam pojecia być moze tyle czasu trzeba czekac na dodanie przepisu Jak ktos moglby mi napisac ile czasu trzeba czekac na zatwierdzenie przepisu bo jak do tej pory to jak rosyjska ruletka wtawiam 4 przepisy zatwierdzony zostaje jeden ?!jesli juz dostaje wiadomosc ze skopiowalam przepisy to chociaz niech mi podadza strone z ktorej je skopiowalam .

Maniu z tym zatwierdzeniem przepisu to bywa roznie,mysle,ze to wszystko zalezy od czasu moderatorow,nieraz przepisy dodane dzis,sa juz jutro,a nieraz trzeba czekac 2-3 dniSkoro jestes pewna,ze Twoje przepisy nie sa skopiowane,tylko sa Twoimi przepisami to powinnas interweniowac,chociaz wiem z wlasnego doswiadczenia,ze moderatorzy nie zawsze reaguja na wiadomosci wysylane do nich

Mysle, ze 2-3 dni moze sie zdarzyc w jakichs watpliwych przypadkach, gdy nie jestesmy pewni czy cos nie jest kopią. Wtedy, zwyczajowo, leci sie z moderacja dalej i takie "problematyczne" sprawy zostawia sie na koniec. Coz, prawda taka, ze przez ewidentnych kopiarzy cierpia wszyscy, bo musimy węszyć i zachować czujnosc, a to kosztuje duzo czasu.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
dziekuje za odpowiedz bede czekac

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
mania napisał(a):

4 dni temu dodałam przepisy kilka z nich zostalo uznane za skopiowane z innych stron nie pierwszy juz raz zreszta ,zdjecia byly moje i przepisy rowniez jeden z kilku przepisow nie zostal dodany przez moderatora chyba ? i do tej pory czekam na dodanie mojego przepisu do listy i niestety ,nie doczekam sie chyba nie wiem czy to przez zlosliwosc osoby-moderatora po wyslaniu do niego wiadomosci - odpowiedzi ze moje przepisy nie sa skopiowane i prosilam o przeslanie mi nazwy strony na ktorej niby jest ten sam przepis i zdjecie, czy poprostu brak czasu .Nie wiem ...Do tej pory nie otrzymalam zadnej odpowiedzi jesli ludzie ktorzy zajmuja sie tym postepuja w ten sposob no to ja nie mam pytan .To dopiero dziecinada.Nie mam pojecia być moze tyle czasu trzeba czekac na dodanie przepisu Jak ktos moglby mi napisac ile czasu trzeba czekac na zatwierdzenie przepisu bo jak do tej pory to jak rosyjska ruletka wtawiam 4 przepisy zatwierdzony zostaje jeden ?!jesli juz dostaje wiadomosc ze skopiowalam przepisy to chociaz niech mi podadza strone z ktorej je skopiowalam .

Maniu z tym zatwierdzeniem przepisu to bywa roznie,mysle,ze to wszystko zalezy od czasu moderatorow,nieraz przepisy dodane dzis,sa juz jutro,a nieraz trzeba czekac 2-3 dniSkoro jestes pewna,ze Twoje przepisy nie sa skopiowane,tylko sa Twoimi przepisami to powinnas interweniowac,chociaz wiem z wlasnego doswiadczenia,ze moderatorzy nie zawsze reaguja na wiadomosci wysylane do nich

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
4 dni temu dodałam przepisy kilka z nich zostalo uznane za skopiowane z innych stron nie pierwszy juz raz zreszta ,zdjecia byly moje i przepisy rowniez jeden z kilku przepisow nie zostal dodany przez moderatora chyba ? i do tej pory czekam na dodanie mojego przepisu do listy i niestety ,nie doczekam sie chyba nie wiem czy to przez zlosliwosc osoby-moderatora po wyslaniu do niego wiadomosci - odpowiedzi ze moje przepisy nie sa skopiowane i prosilam o przeslanie mi nazwy strony na ktorej niby jest ten sam przepis i zdjecie, czy poprostu brak czasu .Nie wiem ...Do tej pory nie otrzymalam zadnej odpowiedzi jesli ludzie ktorzy zajmuja sie tym postepuja w ten sposob no to ja nie mam pytan .To dopiero dziecinada.Nie mam pojecia być moze tyle czasu trzeba czekac na dodanie przepisu Jak ktos moglby mi napisac ile czasu trzeba czekac na zatwierdzenie przepisu bo jak do tej pory to jak rosyjska ruletka wtawiam 4 przepisy zatwierdzony zostaje jeden ?!jesli juz dostaje wiadomosc ze skopiowalam przepisy to chociaz niech mi podadza strone z ktorej je skopiowalam .

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

madaste
  • madaste

  • Posty: 1
  • Przepisy: 27
  • Artykuły: 0
Proszę o usunięcie 1 mojego przepisu "Roladki z kurczaka z nadzieniem porowym"
Przez pomyłkę dodałam przepis 2 razy. Za nadgorliwość przepraszam
Z góry dziękuje

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
kabaczek czekają na zatwierdzenie przepisu i pierniczki tylko proszę nie dodawać kabaczków bo te same już wrzuciłam a pierniczki są z błędem w składzie a nie mogę coś wysłać na e -mail wiadomości.

proszę o pomoc kasandra6

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
hmm,hmm,hmm, a zdjęcia Kindzi skopiowane z netu, jak wisiały tak wiszą! Anulka znów była nadgorliwa,ale obiecuję że już nie będę reagować

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

ja też

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ja tylko tak sobie

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik napisał(a):

hmm


hmm, hmm ...

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu