Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Marzena.M.Siek
Glumanda napisał(a):

Marzena.M.Siek napisał(a):

a co z osobami, które wystawiają przepis a nie są pewne czy łamią regulamin?

Jesli bedziezs wstawiala swoje przepisy, zanotowane gdzies od dawna.. a nie szukala ich na stronach konkurencji, po to zeby je skopiowac i dodac tutaj slowo w slowo + zdjecie.. nie masz powodow do obaw.
Czekamy na Twoje przepisy



pocieszające, trochę się wystraszyłam... a chcę "grać" uczciwie.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Marzena.M.Siek napisał(a):

a co z osobami, które wystawiają przepis a nie są pewne czy łamią regulamin?

Jesli bedziezs wstawiala swoje przepisy, zanotowane gdzies od dawna.. a nie szukala ich na stronach konkurencji, po to zeby je skopiowac i dodac tutaj slowo w slowo + zdjecie.. nie masz powodow do obaw.
Czekamy na Twoje przepisy

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Taka osoba dobrze wie że łamie regulamin,bo skoro wstawia przepis i kopiuje sobie zdjęcia innych osób z netu ,to chyba dobrze wie co robi

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Marzena.M.Siek
a co z osobami, które wystawiają przepis a nie są pewne czy łamią regulamin?

Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
hgg napisał(a):

O to to - dobrze powiedziane o tych wyspach bezludnych. A moze wcale nie wyjechalismy tylko naprawde ciezko w tym czasie pracujemy ?
Dzisiaj sie tak rozpedzilam w akceptowaniu przepisow ze mi 10 tys przepisow przelecialo, na szczescie w pore sie zorientowalam Wiecej w innym watku,
pzdr
hgg
PS A myslisz ze w osobie ktora zaczyna maila nastepująco:
"Witaj Ja wiem że wy macie gdzieś użytkowników,ale może byś przeczytała ostatni mój wpis,i tutaj "
choćby tli sie uznanie dla naszej pracy? ;-)


Hgg to napisałam ja ! a wiesz czemu? bo nikt się nie zainteresował tym,że moje ukradzione zdjęcie,po moim wpisie wisiało dalej jako ciasteczka pasztetowe,przez następne 2 dni, i byłam zdenerwowana.Ja rozumiem że wy pracujecie ja też chodzę do szkoły, ale jak tylko mam chwilkę zawsze zaglądam na stronkę,bo bardzo ją lubię.
Bardzo was proszę kochani moderatorzy,przeczytajcie tylko raz dziennie,wątek o łamaniu regulaminu,będziecie mieli w miarę możliwości wskazane kopiowane przepisy.
Pozdrawiam wszystkich

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Proszę o przyjrzenie się temu przepisowi
https://gotujmy.pl/rolada-kokosowa,przepisy,39194.html

a następnie temu
https://gotujmy.pl/rolada-kokosowa-,przepisy,30302.html

i wyciągnąć z tego wnioski-nasuwają się same.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
hgg napisał(a):

O to to - dobrze powiedziane o tych wyspach bezludnych. A moze wcale nie wyjechalismy tylko naprawde ciezko w tym czasie pracujemy ?
Dzisiaj sie tak rozpedzilam w akceptowaniu przepisow ze mi 10 tys przepisow przelecialo, na szczescie w pore sie zorientowalam Wiecej w innym watku,
pzdr
hgg
PS A myslisz ze w osobie ktora zaczyna maila nastepująco:
"Witaj Ja wiem że wy macie gdzieś użytkowników,ale może byś przeczytała ostatni mój wpis,i tutaj "
choćby tli sie uznanie dla naszej pracy? ;-)

Z pewnoscia nie..na pewno nic sie w nich nie tli...
jednak to nie ja tak pisze..

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

O to to - dobrze powiedziane o tych wyspach bezludnych. A moze wcale nie wyjechalismy tylko naprawde ciezko w tym czasie pracujemy ?
Dzisiaj sie tak rozpedzilam w akceptowaniu przepisow ze mi 10 tys przepisow przelecialo, na szczescie w pore sie zorientowalam Wiecej w innym watku,
pzdr
hgg
PS A myslisz ze w osobie ktora zaczyna maila nastepująco:
"Witaj Ja wiem że wy macie gdzieś użytkowników,ale może byś przeczytała ostatni mój wpis,i tutaj "
choćby tli sie uznanie dla naszej pracy? ;-)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3


I bardzo za tą pomoc dziekujemy i bardzo bardzo ją doceniamy A ze czasem usuniecie przepisu badź zdjecia trwa kilka dni - bywa.
Co nie zmienia faktu, ze czesc uzytkownikow (tych bardzo aktywnych) twierdzi ze moderatorzy nic nie robia i maja wszystkich gleboko. Zgadza sie?
pzdr
hgg
[/quote]

To jest uogolnianie.. szczegolnie jesli dopisane z moim cytatem.. hmm
Czasami ma sie takie wrazenie.. ze wyjechaliscie na wyspy bezludne..
Chociaz widac ze jeszescie online... co wtedy robi Babcia Halinka niechze odpisze tym "aktywnym" ze wlasnie dostalismy sie do kolejki.. i nastepne wolna chwila bedzie poswiecona ich westchnieniom...

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Glumanda napisał(a):

hgg napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Prosze o sprawdzenie linkow zawartych w komentarzach..



Przepisy (ew. zdjecia) kindzi pousuwane/pobanowana, a odnosnie kiwi - jest to ta sama osoba co oliwka na innym serwisie, juz to sobie wyjasniłyśmy.
Ostatnio troche przybylo nam pracy (to znaczy jest jej jakies 4x tyle co do tej pory):
http://ludzie.gotujmy.pl/statystyki/wykres,i1/
- to taki maly wykresik dla tych naszych pseudofanow, ktorzy zacierają z uciechą rece nad każdym przeoczonym skopiowanym przepisem - no bo przeciez jest to niezbite swiadectwo tego, ze moderatorzy nic nie robią i maja uzytkownikow w d%^&#: Prawda?
pzdr
hgg

Ja tylko nie rozumie, kogo masz na mysli..jako tych "pseudofanow" moze w dwie strony zrozumiec.. Wyszukujac ..a raczej wpadajac na takie przepisy, mam zamiar pomoc Wam, tym ze podaje link do nich..


I bardzo za tą pomoc dziekujemy i bardzo bardzo ją doceniamy A ze czasem usuniecie przepisu badź zdjecia trwa kilka dni - bywa.
Co nie zmienia faktu, ze czesc uzytkownikow (tych bardzo aktywnych) twierdzi ze moderatorzy nic nie robia i maja wszystkich gleboko. Zgadza sie?
pzdr
hgg

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu