Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

!!!)

Glumanda napisał(a):

hgg napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Prosze o sprawdzenie linkow zawartych w komentarzach..



Przepisy (ew. zdjecia) kindzi pousuwane/pobanowana, a odnosnie kiwi - jest to ta sama osoba co oliwka na innym serwisie, juz to sobie wyjasniłyśmy.
Ostatnio troche przybylo nam pracy (to znaczy jest jej jakies 4x tyle co do tej pory):
http://ludzie.gotujmy.pl/statystyki/wykres,i1/
- to taki maly wykresik dla tych naszych pseudofanow, ktorzy zacierają z uciechą rece nad każdym przeoczonym skopiowanym przepisem - no bo przeciez jest to niezbite swiadectwo tego, ze moderatorzy nic nie robią i maja uzytkownikow w d%^&#: Prawda?
pzdr
hgg

Ja tylko nie rozumie, kogo masz na mysli..jako tych "pseudofanow" moze w dwie strony zrozumiec.. Wyszukujac ..a raczej wpadajac na takie przepisy, mam zamiar pomoc Wam, tym ze podaje link do nich.. a na pewno nie ciesze sie, ze Wy cos przeoczyliscie i nie oczekuje za to zadnych nagrod.
Wiadomo, ze pracy macie duzo..
Denerwujace jest tylko to, ze mija pare dni i wogole nikt nie reaguje na te, juz gotowe linki do sprawdzenia.. W koncu ja czuje sie jakbym Wam robila niedzwiedzia przysluge, wykopujac na wierzch te "smierdzace trupki"
Tylko Ci, ktorzy dodaja takie przepisy, ciesza sie ze glupia Glumanda sie denerwuje a Wy i tak nie chcecie tego widziec ani slyszec, o czym ja do Was trábiè..
Milego Weekendu zycze..

Tak czasem sobie myślę, że w tej walce niestety my musimy pomóc GÓRCE, sami nie dadza rady, to ze czasem trwa to długo, ...nie rozgrzeszam nkiogo ale z tego co zaobserwowałem GÓRA nasza jest bardzo skromna ilosciowo i nie daje sobie rady z nawałem przepsów, które w dużej częsci sa: byle jakiei to złośliwe na dodatek> przy czym upieram się przy opini, że to konkurencja ima siię wszystkich sposobów by dyskryminować tą stronę. Jest to wg mnie idiotyczne działanie, poniewaz dla wszystkich wystarczy miejsca w necie, a walka jest bez sensu poniważ jak sami widzimy, wiele osób jest na kilku stronach.
Natomiast walczyć z trollami powinniśmy wszyscy, nie tylko Glumanda, Anulka ikilka osób stałych. Faktem jest, że po chamskich postach i opisie jedenej wzywającej mnie do powrotu tam skąd przyszedłem odechciało mi sie odpowiadać na kretynizmy/prowokacje, ponieważ wyczułem, że ciągnie się akcja z Wielkiego Żarcia pt "zgnoić Janka ..obojętnie jak bedzie się zwał gdzieś indziej"
Kończąc : mam w dupie chamskie dosrywanie i prowokacje walczyć będę z mnieuczciwością, mimo tego, że ktoś mi powiedział/napisał : "... ty masz wnerwa, a ja mam pieniądze ..." chyba że ten ktos zostanie i tu moderatorem i zamknie mi gębe (doprowadzi do zbanowania).
Pozdrawiam wszystkich uczciwie bawiacych sie na tej stronie i wstawiających TYLKO(!) swoje przepisy i foty.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
hgg napisał(a):

Glumanda napisał(a):

Prosze o sprawdzenie linkow zawartych w komentarzach..



Przepisy (ew. zdjecia) kindzi pousuwane/pobanowana, a odnosnie kiwi - jest to ta sama osoba co oliwka na innym serwisie, juz to sobie wyjasniłyśmy.
Ostatnio troche przybylo nam pracy (to znaczy jest jej jakies 4x tyle co do tej pory):
http://ludzie.gotujmy.pl/statystyki/wykres,i1/
- to taki maly wykresik dla tych naszych pseudofanow, ktorzy zacierają z uciechą rece nad każdym przeoczonym skopiowanym przepisem - no bo przeciez jest to niezbite swiadectwo tego, ze moderatorzy nic nie robią i maja uzytkownikow w d%^&#: Prawda?
pzdr
hgg

Ja tylko nie rozumie, kogo masz na mysli..jako tych "pseudofanow" moze w dwie strony zrozumiec.. Wyszukujac ..a raczej wpadajac na takie przepisy, mam zamiar pomoc Wam, tym ze podaje link do nich.. a na pewno nie ciesze sie, ze Wy cos przeoczyliscie i nie oczekuje za to zadnych nagrod.
Wiadomo, ze pracy macie duzo..
Denerwujace jest tylko to, ze mija pare dni i wogole nikt nie reaguje na te, juz gotowe linki do sprawdzenia.. W koncu ja czuje sie jakbym Wam robila niedzwiedzia przysluge, wykopujac na wierzch te "smierdzace trupki"
Tylko Ci, ktorzy dodaja takie przepisy, ciesza sie ze glupia Glumanda sie denerwuje a Wy i tak nie chcecie tego widziec ani slyszec, o czym ja do Was trábiè..
Milego Weekendu zycze..

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Teraz CMOK!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda napisał(a):

Prosze o sprawdzenie linkow zawartych w komentarzach..



Przepisy (ew. zdjecia) kindzi pousuwane/pobanowana, a odnosnie kiwi - jest to ta sama osoba co oliwka na innym serwisie, juz to sobie wyjasniłyśmy.
Ostatnio troche przybylo nam pracy (to znaczy jest jej jakies 4x tyle co do tej pory):
http://ludzie.gotujmy.pl/statystyki/wykres,i1/
- to taki maly wykresik dla tych naszych pseudofanow, ktorzy zacierają z uciechą rece nad każdym przeoczonym skopiowanym przepisem - no bo przeciez jest to niezbite swiadectwo tego, ze moderatorzy nic nie robią i maja uzytkownikow w d%^&#: Prawda?
pzdr
hgg

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7 napisał(a):

Pierwszy raz się spotkałam z taką bezczelnością,oto mój przepis i zdjęcie na paszteciki z pasztetowej.
https://gotujmy.pl/paszteciki-z-pasztetowej-blyskawiczne,przepisy,34117.html
a tutaj niejaka kasienka 90ns skopiowała moje zdjęcie i wstawiła jakiś lipny przepis pod nazwą ciasteczka pasztetowe,normalnie mnie zamurowało
https://gotujmy.pl/ciastka-pasztetowe,przepisy,38598.html

Zdjecie usuniete. Jezeli cos jeszcze pozostalo do uzuniecia - bardzo prosze o zgloszenie tego w tym watku,
pzdr
hgg

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

anullka7 napisał(a):

znów kradzione zdjęcie.

a to kolegi niby
https://gotujmy.pl/pierogi-z-truskawkami,przepisy,31599.html

Zdjecie usuniete

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Glumanda napisał(a):


Kolejny "kwiatek" kindzi:

Zdjecie wyrzucone

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Popieram!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

majgrz11maja
Od kilku dni nie wypowiadałem się na forum i nie dodawałem żadnych przepisów jest to mój włoski strajk . Dziś robię wyjątek ,by zaproponować pozostałym uczciwym takie rozwiązanie .Niech moderatorzy wybierają z kim chcą pozostać

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
no, teraz to ich chyba ruszy...

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu