Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
gdyby to było rozwijanie skrzydeł ... ocena od osoby nowej, ale która cokolwiek ciekawego wnosi (dokładne przepisy ze zdjęciami) nie bolała by, naprawdę umiem znieść konstruktywną krytykę, ale tak? a asiulce już poradziłam na priva żeby zerknęła do jakiejś książki i sprawdziła co to jest "advocat"...Wkurzyła mnie

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Pyzo, cos mi sie zdaje, ze Twoje podejrzenia moga byc sluszne, ale prosze, ujawniajmy takie przypadki, kopiujmy otrzymane oceny oraz ich autora, tak abysmy wszyscy wiedzieli co sie tutaj dzieje i kto zbyt szeroko rozwija skrzydla

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Uwaga, pojawiła się nowa "gwiazda" na portalu! Nówka-sztuka, dorobek 4 słabiutkie przepisy (np.adwokat bez jajek...), ale jedynkami obdziala nie dodając nawet komentarza. Ciekawi mnie czy to przypadkiem nie jakieś nowe wcielenie kogoś kogo znamy...albo przyjaciółeczka takiej osoby...

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

misia53 napisał(a):

Kiwi teraz staram się zrozumieć, ale Persika nie pojmuję."Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Czyżbyś Anetko była taka kryształowa?


Rzuciłem...ale nie doleciał..

Ach, jaka szkoda... (kamienia)

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
misia53 napisał(a):

Kiwi teraz staram się zrozumieć, ale Persika nie pojmuję."Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Czyżbyś Anetko była taka kryształowa?


Rzuciłem...ale nie doleciał..
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Kiwi teraz staram się zrozumieć, ale Persika nie pojmuję."Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Czyżbyś Anetko była taka kryształowa?

Misiu w zupelnosci sie z Toba zgadzam

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Jolanta27
  • Jolanta27

  • Posty: 114
  • Przepisy: 70
  • Artykuły: 2
Bahus napisał(a):

Jolanta27 napisał(a):

A pieczarki można jeść na surowo, Nie wiem, ale ja chyba do tyłu jestem
https://gotujmy.pl/salatka-z-pieczarek,przepisy,43859.html


Oczywiście, że można....podają je nawet w najlepszych restauracjach....sam widziałem

Dziękuję Ci Bahusie za informację, wcześniej napisała do mnie koleżanka, która zna się bardzo dobrze na grzybach - i potwierdziła, że oczywiście można, ale tylko te młode, bielutkie obrane ze skórki kapelusiki i to bardzo drobno posiekane
A zwątpiłam czytając przepis, ten do którego podałam link. Mimo wszystko na takie pieczarki surowe nie skuszę się. Uwielbiam pieczarki ...ale jednak takie podsmażane, rozpływające się w ustach.
obrazek

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Ja sie zgadzam z Bahus bo sama oniemialam jak mi podali pieczarki surowe w salatce.Byly tam pomidory,cebulka itd.Zawolalam kelnera i mu mowie i mi powiedzial ze taka jest salatka.

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Kiwi teraz staram się zrozumieć, ale Persika nie pojmuję."Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień"
Czyżbyś Anetko była taka kryształowa?

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Persik, Ty to jej wyraznie nie znosisz Ale powiem Ci, ze takich kiwi jest sporo, zreszta nie ma swietych

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)