Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Sarenka napisał(a):

wiosenka50 juz dawno zalazla mi za skore. Weszla sobie ot tak i zostawila mi 3 jedyneczki w odstepie kilku minut. Nie lubie tego rodzaju dziecinad i chamstwa. Gram fair i tego samego oczekuje od innych, bo tak chyba powinno byc nieprawdaz? Bardzo bym chciala, aby zrobiono male dochodzenie i ujawniono, kto kryje sie pod tym pseudonimem, mam swoje podejrzenie, ale nie jestem w 100% pewna. Otworzylam kiedys taki watek: ''Czy to jest fair'' no ale nic z tego nie wyniknelo. Najwyrazniej takie zagrywki nie stanowia problemu na tej stronie. Dla mnie jednak takie posuniecia sa niedopuszczalne. Podobnie jak ataki z ukrytych kont, paranoja...

Sarenko, a co byś powiedziała na 37 jedyneczek na raz, postawionych w sekundowych odstępach? Mnie już tu nic nie zdziwi!

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

matri13
  • matri13

  • Posty: 129
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Hmm..właśnie przeczytałam to forum od deski do deski i nie wiem co o tym wszystkim myślećjestem zdziwiona pewnymi rzeczami,które się tu wyprawiają,bo nie potrafię pojąć jak można się tak zachowywać,przecież to czysta dziecinada! niektórzy ludzie są chyba zawistni i złośliwi..ja też oceniam przepisy,które mi się podobają i raczej zawsze z komentarzem..tak samo lubię kiedy ktoś oceni mój przepis i wiem za co dostałam ocenę..no a tak z innej beczki,to bardzo się cieszę,że dołączyła do naszego grona Babciagramolkaczęsto korzystałam z Jej przepisów na "moim gotowaniu"i zawsze były to dania udane

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Persik, Ty akurat nie jesteś osobą, która mogłaby tu, na portalu kogokolwiek pouczać. Należych do "klepaczy" i "kopiarzy" więc...szkoda gadać.

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
halina napisał(a):

Ja tez dostalam juz nieraz jedynki i nie rozchodzi mi sie o to , nie wypisuje zalow . Kazdy ocenia jak sie mu podoba . Widze , ze zawsze te same osoby robia zamieszanie z ocenianiem . Hehe nie moze byc dlugo spokoju na forum , nie wiem po co jest takie zachowanie , mysle , ze inteligentnych osob .

ja bym dodała jeszcze że niektórzy zbyt łatwo krytykują innych, myślą że są idealne? a jeśli się pomylą w ocenie to nawet nie potrafią się do tego przyznać, a jeśli coś do kogoś mają to nie potrafią tego bezpośrednio powiedzieć tylko klepią wszystkim dookoła? brak im odwagi?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

BEEA123 napisał(a):

No przy tym przepisie ,to można jedynie pośmiać się .Zjeść to bym tego na bank nie chciala.


Zdradź jeszcze co to za przepis?

O tym samym pomyślałam.

Odp: Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
BEEA123 napisał(a):

No przy tym przepisie ,to można jedynie pośmiać się .Zjeść to bym tego na bank nie chciala.


Zdradź jeszcze co to za przepis?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
No przy tym przepisie ,to można jedynie pośmiać się .Zjeść to bym tego na bank nie chciala.

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Babciagramolka, zgadzam się, że można wstawić dużo przepisów w krótkim czasie, ale ...właśnie - wstawić przepisy (i zdjęcia przygotowanych potraw) a nie wklepać dziesiątki czy setki bezmyślnie!
Tak jak napisałaś, jesteś tu od kilku dni, dołączyła też ostatnio IwonaF - obie wstawiacie dużo przepisów naraz, ale uwłaczającym było by dla Was porównanie do ...nie napiszę bo znowu dostanę jedynki . Wy wspaniale podnosicie poziom portalu, można poczytać Wasze przepisy i porady, z wielu skorzystać i właśnie tak powinno być. Mamy wymieniać się doświadczeniami, próbować nowych zestawień składników i smaków, może uczyć się od siebie a nie tylko klepać na ilość aby zdobyć kubek, prawda?

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Babciagramolka
To teraz ja . Wstawiam przepisy na kilka stron kulinarnych i jedno co moge powiedzieć - wszędzie tam gdzie jest ocenianie przepisów wcześniej czy później zaczynaja sie niesnaski. Zawsze znajdzie się ktoś kto kliknie na 1 żeby komuś ,, dokopać " .Sama z przyjemnościa stawiam 5 przepisom które mi się podobają .
Co do ilości wstawianych przepisów. Jestem na stronie od 2 dni. Opracowanych ze zdjeciami i wstawionych na inne strony mam ok 1000 przepisów . Gotuje od 35 lat . I tyle czasu zbieram przepisy .Zdjęcia robię od 2 lat . Mówicie ,ze nie można ugotować 150 potraw miesięcznie .Kochane - to jest mało. Jadamy 5 posiłków dziennie ( licząc w tym II śniadanie i podwieczorek ) . Do tego napoje. Obiad składa się z kilku składników .Przykładowo : Zupa krem z czegoś tam , ryba jakoś , ziemniaczane puree z .....( cebula, jabłko, gruszki, brukiew...) , surówka .Dziennie robię og 6-10 różnych rzeczy . Część jest nowa , część nie opisana i bez zdjecia , a część z dań które już wstawiłam .To ile to daje miesięcznie ? Zastanówcie się - sami też tak macie .Robicie sosy , dipy, desery , zapiekanki, ciasta .I wcale nie trzeba na to wiele czasu. Gotowac i tak gotujemy. Wystarczy kartka papieru i długopis w kuchni by spisywac na bierzaco to co sie robi. Potem aparat na stole jak się podaje . A potem 10 minut przy komputerze by ściągnąć zdjecie i wpisac przepis. I już . A wstawiamy kiedy nam przyjdzie do głowy.
A wracając do punktacji- każdy konkurs wywołuje emocje i to nie zawsze pozytywne .

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Halino, Ty na prawde musisz miec problem z sama soba! Kobieto! Dzisiaj, na portalu '' Moje gotowanie'' ''ktos'' - wiem kto ;,) wystawil mi jedynki za kazdy przepis! Hehe. Tam akurat oceniajacy sa anonimowi... ale nikomu nigdy nie podpadlam, wiec... Coz..Zycze powodzenia halino!

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)