Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

lalunia
  • lalunia

  • Posty: 270
  • Przepisy: 1993
  • Artykuły: 1
sarenko witaski
obrazek

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
eh Poniosly mnie skrzydla samolotu daleko od miejsca, w ktorym chcialabym byc W sumie to ponioslo mnie za miloscia moja najwieksza, ktora postanowila w ten sposob spelnic nasze marzenia A co do Polski, to mamy tam sporo planow... mam nadzieje, ze je zrealizujemy, zanim sie zestarzeje, bo nie chcialabym zapuscic tu korzonkow na tak dlugo . Gdyby Polska mogla zaoferowac mlodym ludziom wiecej, wiecej dobrego. Znam osobiscie mnostwo ludzi, dobrze wyksztalconych, mieszkajacych z rodzicami, majacych dobre prace, ktorzy... ledwo wiaza koniec z koncem, w najlepszym wypadku majac jakies marne oszczednosci lub gorzej - 30-ltni kredyt na dom. Czy uwierzycie, ze moja znajoma, glowna ksiegowa, ktora ukonczyla Akademie Ekonimiczna w Poznaniu, w tym rowniez studia podyplomowe, zarabia w gminie 1200 zl netto? Jest panna, ale gdyby tak miala rodzinke.... jak tu sie czegos w zyciu dorobic, a zycie dlugie przeciez nie jest. Szkoda mi moich rodakow i szkoda mi samej siebie. Chcialabym sytuacje ekonomiczno-polityczno-spoleczna z UK, przeniesc do mojej ojczyzny. Ktos powie - ciesz sie z tego co masz Ciesze sie, ale korzystam tez z tego, ze moge dac wiecej mojemu dziecku, sobie i mezowi. I chcialabym bysmy wreszcie zaczeli byc lepszym spoleczenstwem, bo to jacy jestesmy, najlepiej widac wlasnie bedac na emigracji. Wierzcie mi - Polak Polakowi wilkiem, niestety. Dlatego nie dziwia mnie wcale te nieszczesne, podle czesto, teksty tutaj. Z jednej strony frustracja, bo gdzie sie nie rozejrzysz, tam zle... Zlo mnozy zlo... i tak w kolko. A z drugiej moze i bezradnosc, bo co zrobimy, ze politycy wciaz wiecej szkodza niz robia dobrego, co zrobic by Polska wyszla z dlugow, jak zmienic nastroje spoleczne? ALe tak na prawde warto jest zyc dla radosnych chwil i miec pozytywne nastawienie, bo to nie kosztuje, a pomoc moze zawsze i wszedzie ) Gadula jestem, sorry

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
a to gdzie cię sarenko nóżki poniosły? ja w minionym roku wróciłam ale zastanawiam się nad kolejnym wyjazdem

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A ja bym chciala, zeby w przyszlym roku mnie do Polski przywialo )) I mam zamiar wytrwale do tego dazyc o!

Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0

Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Kochanie niezbadane są nasze losy,Jestem już babcią,mam dwóch wnuków i jeszcze rok temu przez myśl mi nie przeszło,,ze będę mieszkać w Irlandii,jesteś młoda,całe życie przed Tobą i nie wiadomo gdzie Cię los rzuci w którą stronę świata pokieruje

Odp: Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

siwa12345
  • siwa12345

  • Posty: 130
  • Przepisy: 41
  • Artykuły: 0
Następnym razem zabiorę Was wszystkie..Mimo ,że pogoda była przepiękna nad oceanem było zimno i to bardzo,wnuczek ma dzisiaj katar,zimny wiatr od wody dał się nam we znaki.Jedno co dobre było z tej wyprawy to porządny łyk jodu.

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Teraż tych dymków będzie coraz więcej

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Jak będę robiła coś extra na grila to będę robić znaki dymne na przyszłość.Tak więc patrzcie w niebo i idźcie za zapachem.Browar też się znajdzie.

Odp: Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Msewka, Misia to Cie wszedzie wywacha

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P