zdobienie potraw

Obserwuj wątek

Odp: zdobienie potraw

stokrotka24
Znalazłam kiedyś w necie, (mam zapisane ale nie chcę publikować cudzych zdjęć) piękne ludziki z warzyw i szynki, przecudne, ale nigdy się nie pobawiłam w ich produkcję, może jak będę miała dzieci to wtedy. Aż chce się jeść takie cuda. A te listki do kwiatu z cukinii......to z czego one są

Odp: Odp: zdobienie potraw

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
karita napisał(a):

Przyozdabiam potrawy, ale tylko jeśli robię jedzonko dla kogoś. Samej sobie mi się nie chce, bo nie boi mi to żadnej różnicy.
Do ozdabiania potraw zawsze się jednak przyda natka pietruszki, jakieś kolorowe warzywko pokrojone drobno i posypane na potrawę lub zielenina. Do zupek przydaje się też śmietana lub jogurt naturalny. Ładnie wygląda kleks lub zygzak zrobiony na wierzchu.
Wydaje mi się, że potrawa ładnie ozdobiona wydaje się smaczaniejsza, bo wtedy widac, że autor się starał


Bardzo mi się podoba ta środkowa dekoracja zupy,,,(pomidorowej?). Bardzo profesjonalna, w połączeniu z dekoracją stołu (tła) wręcz świetna. Ta dekoracja to Twoje autorstwo?


zmieniono 2 razy (ostatnio 05 kwi 2009 23:41 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: zdobienie potraw

misia13
  • misia13

  • Posty: 881
  • Przepisy: 795
  • Artykuły: 50
listki do kwiatu z cukinii......
obrazek

Odp: zdobienie potraw

misia13
  • misia13

  • Posty: 881
  • Przepisy: 795
  • Artykuły: 50
fajna jest ta strona,może i ja sie którego dnia przyłączę i pokaże co nieco.....

Odp: zdobienie potraw

karita
  • karita

  • Posty: 376
  • Przepisy: 217
  • Artykuły: 2
Przyozdabiam potrawy, ale tylko jeśli robię jedzonko dla kogoś. Samej sobie mi się nie chce, bo nie boi mi to żadnej różnicy.
Do ozdabiania potraw zawsze się jednak przyda natka pietruszki, jakieś kolorowe warzywko pokrojone drobno i posypane na potrawę lub zielenina. Do zupek przydaje się też śmietana lub jogurt naturalny. Ładnie wygląda kleks lub zygzak zrobiony na wierzchu.
Wydaje mi się, że potrawa ładnie ozdobiona wydaje się smczaniejsza, bo wtedy widac, że autor się starał
obrazek obrazek obrazek

Odp: zdobienie potraw

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
jak tam Kamilko? masz nowe pomysły, czekamy

Odp: zdobienie potraw

majgrz11maja
jeżeli niema się nic dopowiedzenia , a chce się tylko zaliczyć 2 punkty to jest to żenada kamilo .

Odp: zdobienie potraw

Odp: zdobienie potraw

anetam
  • anetam

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
super zaczynam trenować)

Odp: zdobienie potraw

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Ale fajowe!

Odpowiedz na/ edytuj zdobienie potraw