Zła ilość punktów

Obserwuj wątek

Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
Już zrobiłam edycje tych przepisów ,czy są widoczne ?

Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
Ok. za ok. pięć minut zrobię ponownie edycję dwóch przepisów
1. Urodzinowy tort z ajerkoniakiem
2. Szynka z czosnkiem i skórka cytrynową (tutaj zmienię tylko opis wykonania)
Dziękuję

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
smakowita napisał(a):

Witam ,ja podobnie jak koleżanka renatka1 ,zrobiłam edycję przepisu na'' tort urodzinowy z ajerkoniakiem'' dodałam trzy zdjęcia i opisy . Jak ktoś z moderatorów będzie miał wolną chwilkę ,to niech sprawdzi , Pozdrawiam!


Kiedy były te edycje? Bo dzisiaj były 4 edycje ale pewnego pana.

Jeśli opisów nadal nie ma to edytujcie przepisy i ponownie je wstawcie. Jeśli będą z tym problemy podajcie mi na PW opisy wykonania a ja je wkleję pod zdjęciami.

Odp: Zła ilość punktów

Smakowita
  • Smakowita

  • Posty: 93
  • Przepisy: 474
  • Artykuły: 0
Witam ,ja podobnie jak koleżanka renatka1 ,zrobiłam edycję przepisu na'' tort urodzinowy z ajerkoniakiem'' dodałam trzy zdjęcia i opisy . Jak ktoś z moderatorów będzie miał wolną chwilkę ,to niech sprawdzi , Pozdrawiam!

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
renatka1 napisał(a):

Witam,
Chciałabym zgłosić, że za mój ostatnio dodanym przepis dostałam 20 punktów tj tyle co za przepis bez zdjęcia a dodałam kilka zdjęć. To link do przepisu https://gotujmy.pl/krolik-miodowo---cynamonowy,przepisy,139481.html


Nie dostałaś punktów za zdjęcia ponieważ opisy pod nimi są krótkie. Pod każdym zdjęciem podczas dodawania opisu pojawia się komunikat czy opis jest odpowiedniej długości.

Odp: Zła ilość punktów

renatka1
  • renatka1

  • Posty: 64
  • Przepisy: 558
  • Artykuły: 4
Witam,
Chciałabym zgłosić, że za mój ostatnio dodanym przepis dostałam 20 punktów tj tyle co za przepis bez zdjęcia a dodałam kilka zdjęć. To link do przepisu https://gotujmy.pl/krolik-miodowo---cynamonowy,przepisy,139481.html

Odp: Odp: Odp: Zła ilość punktów

Justine27
  • Justine27

  • Posty: 70
  • Przepisy: 204
  • Artykuły: 0
misia14 napisał(a):

Justine27 napisał(a):

Dostalam 25 punktow za przepis do ktorego dodalam 3 zdjecia, piwonnam dostac 30pkt.
https://gotujmy.pl/zapiekane-parowki-w-nalesnikach,przepisy,136956.html

z tego co zauważyłam zdjęcia nie są prawidłowo podpisane tzn nie mają odpowiedniej ilości znaków...edytuj przepis i zmień (popraw) opisy pod zdjęciami




Podpisywałam dwukrotnie wszystkie zdjęcia, za pierwszym razem wszystkie wskoczyly bez podpisów, jak je edytowałam to podpisy sa zle dodane, nie wiem jak to sie stalo, że jeden podpis zostal podzielony na dwa..... czy jest sposób aby odzyskac stracone punkty skoro przepisy dodawalam ponad dobę temu? Obawiam sie ze mimo edycji znowu cos źle wskoczy.......
Dokladnie mam na mysli ten podpis: "Parówki w naleśnikach zapieczone z żółtym serem / podane z ketchupem" - to byl jeden podpis a zostal podzielony na dwa; pod drugim zdjeciem bylo cos innego.

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 lut 2012 11:11 przez Justine27)

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
gosia56 napisał(a):

dopiero niedawno dołączyłam i nie opisywałam zdjęc bo nie bardzo się orientowałam ,ale pózniej niektóre opisałam ale punkty nie zostały zmienione ,pytam więc czy opisać zdjęcia a wtedy punkty zostaną zmienione


Jeśli zrobisz to w przeciągu doby od dodania przepisu to punkty będziesz miała naliczone. Jeśli zaś zrobisz to później punkty przepadają.

Odp: Zła ilość punktów

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
dopiero niedawno dołączyłam i nie opisywałam zdjęc bo nie bardzo się orientowałam ,ale pózniej niektóre opisałam ale punkty nie zostały zmienione ,pytam więc czy opisać zdjęcia a wtedy punkty zostaną zmienione

Odp: Odp: Zła ilość punktów

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Justine27 napisał(a):

Dostalam 25 punktow za przepis do ktorego dodalam 3 zdjecia, piwonnam dostac 30pkt.
https://gotujmy.pl/zapiekane-parowki-w-nalesnikach,przepisy,136956.html

z tego co zauważyłam zdjęcia nie są prawidłowo podpisane tzn nie mają odpowiedniej ilości znaków...edytuj przepis i zmień (popraw) opisy pod zdjęciami

Odpowiedz na/ edytuj Zła ilość punktów