Kategoria promowana - październik

  • 9

Od 1 do 31 października dodatkowo promujemy - 10 punktami - przepisy zawierające w swoim składzie: kaczkę, gęś, dynię, a także pizzę, gofry oraz grzyby leśne. Zachęcamy do przygotowania dań, w których te składniki odegrają główną rolę. Pamiętajcie, że dodatkowe wirtuale możecie wymieniać na nagrody!

         
ocena: 4/5 głosów: 7
Kategoria promowana - październik
fot. Fotolia

Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy zasady: każdy kto dodał własnoręcznie przygotowany przepis z przynajmniej jednym zdjęciem, zaliczający się do wymienionych kategorii dostanie dodatkowo 10 wirtuali.


Oto składniki, dzięki którym zdobędziecie więcej wirtuali wymiennych na nagrody. Zobacz listę nagród >>>

I.   Kaczka
II.  Gęś
III. Dynia

Kaczka Gęś 
Dynia

                                                      

Zobaczcie więcej przepisów na dania z kaczką, gęsiną oraz dynią >>>

IV. Pizza
V.  Gofry
VI. Grzyby leśne


 Pizza Gofry Grzyby leśne

                                                     

Zobaczcie wspaniale przepisy na pizzę, gofry i dania z grzybami leśnymi >>>

Przypominamy, że do kategorii promowanej zaliczone zostaną tylko przepisy ze zdjęciem i takie, w których kaczka, gęś, dynia, grzyby leśne są składnikami, które odgrywają istotną rolę w całym daniu oraz przepisy na pizzę i gofry. Do kategorii nie zostaną zaliczone przepisy, w których kaczka, gęś, dynia, grzyby leśne, zostaną użyte np. do dekoracji potrawy.

Kategoria promowana obowiązuje od 1 do 31 października.

Wirtuale dodają moderatorki zaznaczając przepisowi kategorię promowaną. Jeśli Twój przepis powinien zaliczać się do kategorii w tym miesiącu, a na twoim koncie wirtuali nie pojawiła się informacja, to o dodanie przepisu z kategorii promowanej trzeba się upomnieć pisząc do misia5, Zbysiowa, a w ostateczności do zozolek lub Magdalenaa.