WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Konkurs: kochaj życie z Tymbark i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Tymbark od 80 lat towarzyszy Polakom, udowadniając tym samym, że młodość nie ma nic wspólnego z metryką! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!

         
ocena: 5/5 głosów: 3
Konkurs: kochaj życie z Tymbark i wygrywaj wspaniałe nagrody!
fot. Materiały prasowe
Jesteśmy ciekawi, jakie są Wasze sposoby na kochanie życia? Odpowiedzcie na to pytanie i weźcie udział w konkursie, by zdobyć szansę na wspaniałą nagrodę - aparat, który pozwoli Wam uchwycić momenty, w których cieszycie się życiem!

KONKURS

Wygraj aparat fotograficzny Polaroid i soki Tymbark!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jaki jest Twój sposób na kochanie życia?

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.NAGRODY

Nagroda główna

Aparat fotograficzny Polaroid + zestaw 12 soków 100% Tymbark

Nagroda główna Tymbark

Nagrody pocieszenia

3 x zestaw soków 100% Tymbark
Nagrody pocieszenia Tymbark
Tymbark zajmuje czołowe miejsce na rynku soków, napojów i nektarów w Polsce. Za co kochamy tę markę? Za doskonałą jakość i wyjątkowy smak oferowanych produktów, którymi możemy cieszyć się od 80 lat!

Smaki Tymbarku doceniają nie tylko polscy konsumenci - mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Kanady, Finlandii, Stanów Zjednoczonych i innych krajów chętnie sięgają po produkty tej marki. Zaufanie konsumentów z różnych zakątków świata potwierdza ich wysoką jakość!

80 lat Tymbarku!
Fot. Materiały prasowe

Każdy ma swój sposób na to, by zachować młodość ducha i cieszyć się życiem - Tymbark nie tylko zachęca do takiej postawy, ale przede wszystkim wspiera ludzi, którzy pragną celebrować życie niezależnie od wieku! Co dla nas, Polaków, oznacza to pojęcie?

To postawa wobec życia charakteryzująca się optymizmem, radością, energią i otwartością - jak wynika z badania Maison & Partners* przeprowadzonego na zlecenie marki Tymbark. Aż 78% badanych osób nazwałoby się siebie osobą kochającą życie!

Weź udział w konkursie!Konkurs trwa od 26 sierpnia do 8 września 2016 r. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej do dnia 14 września 2016 r.


                                       Regulamin konkursu


                                   Logo Tymbark


*
Badanie jakościowe i ilościowe zrealizowane na zlecenie marki Tymbark w maju 2016 roku na losowo-kwotowej reprezentatywnej (pod względem demograficznym) próbie Polaków w wieku powyżej 30 lat; N=1000 osób w 3 grupach wiekowych: 30-44 lata, 45-60 lat oraz powyżej 60. roku życia.