Konkurs z restauracją Herezja!

  • 6

Zapraszamy na wyprawę w świat kuchni indyjskiej i tajskiej z warszawską restauracją Herezja.

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Konkurs z restauracją Herezja!

Jest to konkurs skierowany dla wszystkich, nie tylko dla mieszkańców stolicy, ale nagrody będą do odebrania na miejscu.

Ogłaszamy konkurs na przepis kuchni indyjskiej lub tajskiej.Od dziś do 06 lutego 2011 roku każdy kto samodzielnie przyrządzi, sfotografuje i doda własny przepis do kategorii kuchnia indyjska lub kuchnia tajska może wygrać nagrodę główną: 1 voucher do restauracji Herezja o wartości 250 złotych netto.

Uwaga: kopiowanie przepisów z książek lub innych stron intenetowych jest naruszeniem prawa autorskiego oraz regulaminu i taki przepis zostanie zdyskwalifikowany. Można korzystać z przepisów znalezionych w innych źródłach (książki, strony internetowe), ale potrawę należy wykonać samodzielnie - o czym zaświadczy zdjęcie oraz należy opisać sposób przygotowania własnymi słowami.

Nagrody tygodniowe za najlepszy przepis tygodnia będą ogłaszane w poniedziałki: 17.01.2011; 24.01.2011; 31.01.2011; 07.02.2011 i ogłoszone na stronie głównej w tym artykule oraz na forum, w zakładce konkursy kulinarne. Wszystkie przepisy konkursowe będą automatycznie zaciągane do rankingu konkursowego po zaakceptowaniu ich przez Moderatora gotujmy (trwa to ok. 24 h od dodania przepisu).

Ranking zostanie zamknięty 06 lutego o północy. Jury złożone z przedstawiciela Fundatora (specjalistów od kuchni indyjskiej i tajskiej) oraz redakcji gotujmy.pl ogłosi werdykt w ciągu 2 dni od zamknięcia rankingu, czyli 08.02.2011.

Do wygrania Nagroda Główna - woucher do restauracji Herezja o wartości 250 pln netto oraz 4 nagrody tygodniowe - vouchery  o wartości 50 pln netto wraz z niespodzianką z galerii Herezja.

O nagrodzie uczestnicy zostaną powiadomieni drogą mailową, na skrzynkę kontaktową gotujmy.pl Warunkiem otrzymania nagrody jest przysłanie na maila zwrotnego danych osobowych zwycięzcy w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania informacji o wygranej.

Vouchery będą do odebrania osobiście w siedzibie Fundatora, w restauracji Herezja. Vouchery będzie można odebrać w ciągu pół roku od otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.


Uwaga! Restauracja Herezja mieści się w Warszawie, przy ul. Chłodnej 35/37. Dokładne informacje o godzinach otwarcia i mapę dojazdu znajdziecie na stronie: www.herezja.com

Organizatorzy ani Fundator nie pokrywają kosztu dojazdu po odbiór nagród. Nagrody nieodebrane przepadają i nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny. Tu znajdziesz oficjalny regulamin konkursu.

Zachęcamy wszystkich użytkowników do głosowania na najlepsze ich zdaniem przepisy co pomoże jurorom w wyłonieniu zwycięzcy.

Fundatorem wszystkich nagród jest Herezja Restaurant Gallery Club Herezja w Warszawie.

Pierwszą nagrodę tygodniową otrzymuje ryba022 za chlebek naan
Drugą nagrodę tygodniową otrzymuje paheli za Gujia
Trzecią nagrodę tygodniową otrzymuje Babciagramolka za Curry drobiowe z ananasem wg Buni
Czwartą nagrodę tygodniową otrzymuje thegrooba za Curry pomidorowe z rybą

Nagrodę główną: voucher do restauracji Herezja otrzymuje: paheli za Kadhai paneer

Zgodnie z regulaminem wyślemy do was powiadomienia o nagrodzie pocztą wewnętrzną gotujmy.pl i będziemy czekać na podanie waszych danych kontaktowych, muszą to być osoby, które będą odbierały nagrodę. Dalsze instrukcje dostaniecie na privie.

Gratulujemy!
I dziękujemy za udział w konkursie!!! Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach na gotujmy.pl


Szczegółowy regulamin konkursu
.

Tu znajdziesz aktualny ranking konkursu