Blogi biorące udział w plebiscycie

Dzieci jedzą

Dzieci jedzą


Jesteśmy pierwszym w Polsce blogiem w całości poświęconym dziecięcemu fun gotowaniu, czyli pozytywnym miejscem wielu inspiracji na wesołe dania dla malucha i starszaka. Poza gotowaniem robimy również recenzje książek i produktów dedykowanych całej rodzinie, a także prowadzimy warsztaty kulinarne dla młodych smakoszy.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://www.dziecijedza.com
Wielki apetyt

Wielki apetyt


Jestem prawdziwą kulinarną wariatką. Gdy wstaje myślę o gotowaniu, cały dzień myślę co by tu przygotować a gdy kładę się spać planuję dania na kolejne dni.
Gotuję łatwo, szybko, przyjemnie używając dostępnych na rynku polskim składników.
Mój " Wielki apetyt" jest zbiorem inspiracji dla każdego ( od osoby, dla której gotowanie to prawdziwa magia, po kulinarnie zaangażowanego pasjonata dobrego jedzenia).

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://www.wielkiapetyt.com/
Smakowity Blog Kulinarny

Smakowity Blog Kulinarny


Mój Smakowity Blog Kulinarny, to miejsce gdzie z dużym zaangażowaniem oddaję się eksperymentom kulinarnym. Lubię kuchnię sezonową i nietuzinkową. Tworzę własne interpretacje popularnych specjałów kuchni świata oraz dania zupełnie improwizowane. Moją największą pasją są podróże, zwłaszcza te kulinarne. Uwielbiam odkrywać nowe smaki i dzielić się swoimi odkryciami. Inspiracje czerpię z książek kucharskich (których kolekcja cały czas się u mnie powiększa) oraz blogów i magazynów kulinarnych. Moją uwagę przykuwają przede wszystkim piękne fotografie. Uwielbiam też wszelkie kuchenne sprzęty, gadżety i bibeloty.
Nie będę rozpisywać się nad tym, jak bardzo kocham gotować i jak gotowanie jest moją pasją. Lubię to, może nawet bardziej niż tylko lubię, ale największą przyjemność sprawia mi jedzenie, koniecznie w dobrym towarzystwie, bo "Żadna uczta nie smakuje dobrze, jeśli się ją spożywa samemu".
Zapraszam do śledzenia moich poczynań w kuchni i wspólnego gotowania.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://qchennewariacje.blogspot.com/