Jestem wreszcie na emeryturze. I postanowiłam zabrać się za to co obiecałam swoim dzieciom już dawno temu , mianowicie spisanie Rodzinnej książki kucharskiej .Poprosili mnie o spisanie przepisów na dania które gotowała moja Prababcia, Babcie, Mama i ja . Gotuję więc , robię zdjęcia i spisuje przepisy. Już ich się trochę nazbierało. A między czasie pojawiają się przecież nowe pomysły . A ,że lubię gotowanie to bawię się przy tym przednio.
Wyznaję zasadę :
"Odkrycie nowego dania większym jest szczęściem dla ludzkości
niż odkrycie nowej gwiazdy"
Anthelme Brillat - Savarin
Odp: Może ktoś zechce zagłosować :)
Pyzuniu- z przyjemnoscią zagłosowałam
Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu
Macie rację - już zablokowałam te przepisy . One były jeszcze sprzed wprowadzenia zasady , że przepisy muszą mieć pewną długość . Niestety wiele przepisów z początków działania strony jest taka jaka jest
Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu
Polpal napisał(a): https://gotujmy.pl/zapiekanka-ziemniaczana-z-boczkiem-,przepisy,126813.html
https://gotujmy.pl/zapiekanka-ziemniaczana-z-boczkiem-i-pie,przepisy,147109.html
Te 2 przepisy to jeden i ten sam kropka w kropkę, pierwszy z 13 grudnia 2011 a drugi sprzed 4 dni temu i ze zmienionym tytułem i dodatkową kategorią, zdjęcie główne to samo, nie sprawdzałem pozostałych zdjęć.
Racja . Nie wolno tak robić . Tzn - można swój stary przepis dodać na innej stronie na konkurs ale jeśli wymogiem jest jednoczesne wstawienie go tu to nie wolno przepisu dublować . Musiałam ten nowy zablokować
Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu
elzbieta8960 napisał(a): Mam pytanie : kto z moderatorow ma teraz dyzur ? nigdy nie pamietam
ja
Odp: Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
p.jola1 napisał(a): Moje Jajka ze szpinakiem w koszyczku https://gotujmy.pl/jajka-ze-szpinakiem-w-koszyczku-,przepisy,144051.html wygrały dla mnie główną nagrodę w konkursie Delimano Polska a nagroda główna to Patelnia Ceramiczna Dry Cooker
No to witaj w klubie - zobaczysz będziesz zachwycona - u mnie częściej niż parowar w użytku .Gratulacje . Mam jeszcze ich patelnię do nalesników a marzę o woku 
Odp: Zupa pomidorowa z kiełbaską - komentarze
Sprawdziłam jak by wygladało zdjęcie gdyby wydobyć z niego kontrast .Sama zobacz .
Odp: Chwalimy się;
- Forum: Chwalimy się;
Pewnie że możesz wysłać - bedzie sie malutka cieszyć .
Odp: co dzisiaj na obiad?
- Forum: co dzisiaj na obiad?
Szaszłyki z kurczaka z ananasem + ryż na bulionie + miks sałat .A na deserek Koktajl śmietanowo-ananasowy ( kuzynkę miałam na obiedzie
)
Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu
forgielka napisał(a): Witam. Dodawałam dzisiaj przepis na biszkopt podstawowy i cały czas odrzucało mi przepis ponieważ wyskakiwał mi jakiś błąd. Zaliczyło mi dopiero teraz jak zmieniłam rozmiar zdjęć. Teraz weszłam w moje przepisy i zauważyłam, że mam go 2 razy. Proszę o usunięcie jednego przepisu ponieważ mi się zdublował.
https://gotujmy.pl/biszkopt-podstawowy,przepisy,147081.html
Pozdrawiam.
Miłego popołudnia.
Zapisywało Ci kilkanaście razy . Jak wyskakuje komunikat że błąd to sprawdź proszę najpierw w swoim profilu zanim klikniesz znowu .
Odp: Odp: Mam Was serdecznie dość- ale to nie ja stąd zniknę
Justine27 napisał(a): Buniu, zdaje sobie sprawę ze wszystkiego co napisałaś, nie życzę Ci też abys musiała pracować jak wielbłąd
ale jak wiele osób kilkukrotnie zwraca uwage na ten sam błąd czy plagiat to ktos mógłby zareagować. Zreszta ja jak i inni nie pisali przeciez wprost do Ciebie, napisałam ogólnie mając na mysli osoby zajmujące sie wizerunkiem strony i nie chciałam Cie przy tym urazić. Tak jak napisałaś sama przyłapałaś smakosza na nieuczciwości
A o dodawaniu zdjęć z imienin cioci itd nic nie pisalam. Sama mam jakis przepis i zdjecie od tesciowej oraz mamy mojej
Tyle, że to co na fotce to i w opisie
I tu mam prośbę - jeśli zwraca się uwagę na coś to do konkretnej osoby bo tak jak piszemy ogólnie to w zasadzie jak by do nikogo . Od razu sie przyznaję - nie znam sie na ciastach o czym wiecie i bzdur w wypiekach nie wyłapię . Jak mi ktoś na PW poda co i czemu nie gra to mogę zareagować .
Wiem , ze piszecie w komentarzach ale nie wiem czy zauważyliście , że widzimy tylko kilka komentarzy do przepisów ze zdjeciami , albo w profilu komentarze znajomych . Nie mam, podgladu wszystkiego co zostało ostatnio skomentowane i przez to wiele mi ( nam Moderatorom ) umyka . W ciągu dyżuru z reguły siedzimy na stronie panelu administracyjnego ( a to zupełnie inna strona niż ta ) i nie widzimy co tu sie dzieje . Jak jest dużo przepisów to tu może sie wiele dziać a ja zobaczę to lub nie bo coś to przykryje po kilku godzinach . Tak więc wszelkie zgłoszenia na PW są pewniejsze - na forum możemy pogadać ogólnie .
Uciekam - na dziś już kończę 

Miłego dyżuru dla zbysiowej