Orzechy
- Forum: Orzechy
Czego używacie do rozbijania orzechów? Ja trafiłam na takie mega twarde skorupki, które rozwaliły mi dziadka do orzechów
Mój ulubiony dziadek pożegnał się z "życiem". Młotek też nie dał rady. Orzechy uciekają na wszystkie strony. A mi się tak chce orzecha
normalnie zatrudniłabym wiewiórki jak w jednej książce
ale obawiam, się że te moje zjedzą orzechy a mi zostawią łupinki