Rosół
- Forum: Rosół
Jak gotujecie rosół to zdejmujecie z wierzchu te ścięte białka i oka tłuszczu czy zostawiacie?
Staż w Gotujmy: 3529 dni
Miasto: -
Jak gotujecie rosół to zdejmujecie z wierzchu te ścięte białka i oka tłuszczu czy zostawiacie?
Z czego robicie lukier do dekorowania pierniczków i domku z piernika?
Jak często wlewa się płyn do garnka, w którym przygotowuje się risotto?
Próbował ktoś robić tatar z pstrąga? Podobno smaczny, a ja się przemóc nie mogę, by go przygotować. Surowego łososia zjem. Jest pyszny, ale pstrąga nigdy nie jadłam na surowo. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
Zrobiłam polewę czekoladową. Po zastygnięciu wyszły takie jakby plamy. Czemu tak się stało?
Jak myślicie czy czeko-śliwka nada się do przełożenia piernika?
Planowałam zrobić zupę z puszkowanych pomidorów. Pech chciał, że kupiłam pomidory nieobrane :/ Jak się tej skóry pozbyć? A może zostawić i zmiksować? Tylko nie wiem czy skórka będzie wyczuwalna?
Kiedy zabieracie się za pieczenie pierników i pierniczków?
Wyszedł mi mega gęsty farsz do uszek. Czym go rozrzedzić?
Jakiej kaszy manny używacie do masy grysikowej? Można użyć obojętnie jakiej?