Odp: Odp: Ile masy do tortu?
- Forum: Ile masy do tortu?
Uff. Już myślałam, że ze mną coś jest nie tak, bo daję sporo masy. Tort to tort a nie biszkopt posmarowany porcją masy w ilości masła na pieczywie
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Uff. Już myślałam, że ze mną coś jest nie tak, bo daję sporo masy. Tort to tort a nie biszkopt posmarowany porcją masy w ilości masła na pieczywie
Super. Dobrze wiedzieć
Też tak kroję biszkopt. Swoją drogą po co oni robią takie grube biszkopty?
robaczek napisał(a): Jaka wędlina będzie najlepsza do przygotowania sałatki jarzynowej z wędliną?
Ja daję szynkę. Proszę w sklepie żeby mi ją panie pokroiły w 5 mm plastry, a ja je potem w domu kroję tak jak mi pasuje
robaczek napisał(a): Co dodać do ciasta zamiast jajka?
Moja sąsiadka dodaje banana
mocsłodkości napisał(a): Jak je rozbić żeby orzechy były w całości?
Mój tata rozcina je ostrym nożem
lukrowanepierniczki napisał(a): biedroneczki napisał(a): Mam dwa opakowania ciepłych lodów. Chciałam przygotować z nich jakiś deser lub ciasto bez pieczenia. Macie pomysł jak takie coś zrobić?
A może dodać je do sernika na zimno?
Ciekawy pomysł. Muszę go przemyśleć. Może uda się coś pysznego wykombinować
Dzięki za pomysł
robaczek napisał(a): Jakie mięso częściej gości na Waszych talerzach? Co zrobić żeby "odchudzić" pieczone mięso?
U nas i to i to
Uwielbiam i pieczone i duszone. Podczas pieczenia możesz mięso dać wyżej, żeby wytapiający się tłuszcz skapywał na dno formy
Dzięki temu mięso nie będzie w nim pływało
Nie wiem jak u Was ale u nas pogodowy szał. Wiele leje, a po chwili słońce świeci i tak w koło
lukrowanepierniczki napisał(a): Zepsuł mi się piekarnik, a potrzebuję przygotować tort. Macie pomysł na okazały tort bez użycia piekarnika?
A może zrobić taki tort z gotowych blatów tortowych? Wiadomo, że to nie to samo, ale zawsze coś.
U nas ślicznie iście wiosennie. Ptaki budzą nas o świcie