Odp: Biała czekolada w wypiakach
- Forum: Biała czekolada w wypiakach
Bardzo Wam dziękuję za cenne wskazówki.
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Bardzo Wam dziękuję za cenne wskazówki.
robaczek napisał(a): A mi się lata temu w jednej torebce herbaty owocowej gąsienica trafiła. Było ją widać dopiero po zalaniu torebki wrzątkiem. Teraz kupuję sypane herbaty owocowe
Okropność. Ja bym się już herbaty nie chwyciła
A ja mieszam przesmażone jabłka z cynamonem i ugotowanym na sypko ryżem. Przekładam do formy i zapiekam
Taki zapieczony jest genialny
Urodziny
skuter5 napisał(a): Przygotowujecie dania i wypieki z książek kucharskich? Jeśli tak to sztywno trzymacie się przepisu czy robicie modyfikacje?
Wykonanie wg książek, ale przyprawy daję po swojemu
Zmieniam też ilości warzyw, bo uwielbiam marchewkę
misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Co zrobić i jak gotować parówki, by te nie pękały?
Gotuj je na "wolnym ogniu" Jak będzie zbyt mocny to popękają.
Spróbuję tak zrobić. Może to pomoże.
robaczek napisał(a): biedroneczki napisał(a): Co zrobić i jak gotować parówki, by te nie pękały?
A gotujesz cienkie parówki czy takie grube?
Chodzi o takie grube parówki. Nie serdelki tylko takie grube parówki.
ciasteczka napisał(a): biedroneczki napisał(a): Co zrobić i jak gotować parówki, by te nie pękały?
A gotujesz parówki w osłonkach czy je zdejmujesz?
Gotuję je w osłonkach.
biedroneczki napisał(a): Ja bym zrobiła lody
Możesz też je dodać do koktajlu owocowego
Będą idealne do jego schłodzenia
Ja bym zrobiła lody