Odp: Tłusty czwartek :)
- Forum: Tłusty czwartek :)
ciasteczka napisał(a): Jakie specjały tłustoczwartkowe zagoszczą na Waszych stołach? Czego absolutnie nie może zabraknąć?
U nas były roladki schabowe, pieczone ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty