Odp: Odp: Żonkile i hiacynty
- Forum: Żonkile i hiacynty
misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): W sklepach pojawiły się doniczki z cebulkami żonkili i hiacyntów. Listki mają może ze 3 cm i są zbite w stożek. Jak myślicie ile czasu będą potrzebowały żeby zakwitnąć? I czy w ogóle jest to możliwe o tej porze roku
My w tamtym roku kupiliśmy i pięknie zakwitły. Potem wiosną trafiły do ogrodu. Czekamy czy w tym roku puszczą
Super
Dzięki za cenną informację
Nie ma to jak trochę wiosny zimową porą