Odp: Przesiewacz do mąki
- Forum: Przesiewacz do mąki
Też wolę sitko
Te z katalogu są bardzo ciekawe. Całkiem duże są. Moje sitko ma około 12 cm, więc te są ogromne
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Też wolę sitko
Te z katalogu są bardzo ciekawe. Całkiem duże są. Moje sitko ma około 12 cm, więc te są ogromne
skuter5 napisał(a): Co zrobić, żeby rolada po zwinięciu była ładna i kształtna, a nie wyglądała jakby ją ktoś pod prasę włożył? Zero "ślimaczka" w środku tylko jakaś litera c, którą ktoś zgniótł :/
Też mam z tym problem. Zawsze wychodzi mi bezkształtny klocek, bo ciężko to rulonem nazwać
Jakie wg Was sitko jest lepsze - plastikowe czy może metalowe?
Fajne patenty
Muszę je przetestować
biedroneczki napisał(a): Możesz dać je na pizzę, dodać do sałatki
Pyszna jest też pasta z jajek
Możesz dać je na pizzę, dodać do sałatki
Poszukam tego zdjęcia i postaram się je dodać
My też mrozimy
Potem taką zmrożoną można wykorzystać
U nas jeden dzień było ciepło i słonecznie a teraz to pada i pada. Nie lubię takiej pogody :/
ciasteczka napisał(a): Mam ogromną ilość zielonej cebulki. wybujała jak nigdy. Nie nadążam ze zrywaniem. Rośnie jak szalona. Co Wy robicie z zieloną cebulką?
Ja dodaję ją do ciasta na placki ziemniaczane