Odp: Przesiewacz do mąki

Też wolę sitko Te z katalogu są bardzo ciekawe. Całkiem duże są. Moje sitko ma około 12 cm, więc te są ogromne

Odp: Ciasto rolada

skuter5 napisał(a): Co zrobić, żeby rolada po zwinięciu była ładna i kształtna, a nie wyglądała jakby ją ktoś pod prasę włożył? Zero "ślimaczka" w środku tylko jakaś litera c, którą ktoś zgniótł :/

Też mam z tym problem. Zawsze wychodzi mi bezkształtny klocek, bo ciężko to rulonem nazwać

Sitko

  • Forum: Sitko

Jakie wg Was sitko jest lepsze - plastikowe czy może metalowe?

Odp: Obieranie jajek

Fajne patenty Muszę je przetestować

Odp: Odp: Jajka

  • Forum: Jajka

biedroneczki napisał(a): Możesz dać je na pizzę, dodać do sałatki

Pyszna jest też pasta z jajek

Odp: Jajka

  • Forum: Jajka

Możesz dać je na pizzę, dodać do sałatki

Odp: Łamigłówka druciana

Poszukam tego zdjęcia i postaram się je dodać

Odp: Odp: Zielona cebulka

My też mrozimy Potem taką zmrożoną można wykorzystać

Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas jeden dzień było ciepło i słonecznie a teraz to pada i pada. Nie lubię takiej pogody :/

Odp: Zielona cebulka

ciasteczka napisał(a): Mam ogromną ilość zielonej cebulki. wybujała jak nigdy. Nie nadążam ze zrywaniem. Rośnie jak szalona. Co Wy robicie z zieloną cebulką?

Ja dodaję ją do ciasta na placki ziemniaczane