Odp: Wklęsła zakrętka

robaczek napisał(a): Zalazłam brzoskwinie wrzącym syropem cukrowym. Zakrętki są po chwili wklęsłe. Mam to pasteryzować czy nie trzeba?

Koniecznie pasteryzować. Bez tego się zepsują.

Odp: Odp: Odp: Przechowywanie sera

My ser mamy owinięty w folię spożywczą. W takiej też jest kupowany.

Odp: Odp: Odp: Suszone grzyby do zupy

A jak bym robiła duszoną karkówkę to namoczyć te grzyby wcześniej?

Odp: Odp: Odp: Cebula do zupy

A próbował ktoś zrobić taką zupę z czerwonej cebuli?

Odp: Dżem ze śliwek

robaczek napisał(a): Jak zrobić dżem ze śliwek? Mi zawsze powidła wychodzą.

Wydaje mi się , że tu pomoże tylko cukier żelujący.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas słonecznie, ciepło i przyjemnie

Odp: Odp: Pierwszy dzwonek

A przyznajcie się kto tak nie miał Każdy z nas chodząc do szkoły ma takie tęsknoty, a potem jest jak jest Sprawdzian, kartkówka, klasówka, góry zadań czyli istny koszmar

Odp: Dekoracje w ogrodzie

skuter5 napisał(a): Dostaliśmy w prezencie taką dużą żabę, która jest dekoracją ogrodu. Na zimę takie coś zostaje w ogrodzie czy jest przenoszone np. do piwnicy czy garażu?

My takie dekoracje dajemy do piwnicy. Krasnale mieliśmy i zostawiliśmy i na wiosnę wyglądały przerażająco.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

robaczek napisał(a): O tak. Pogoda przyjemna. Tylko nie wiem jak u Was ale u nas wieczorami gdzieś chyba ogniska palą, bo nie raz nie da się okien otworzyć. Zapach powalający.

U nas to samo. Nie wiem co kto pali, ale zapach zza okna aż dławi.

Odp: Odp: Odp: Powidła - garnek

A myślałam, że tylko mi się tak dzieje Ja co 30 minut zmieniam garnek, bo się przypalają