Odp: Grzybobranie 2018

robaczek napisał(a): Jak jest u Was z grzybami? U nas jako tako, ale są rejony, że grzybów jest zatrzęsienie.

U nas grzyby są ale mają lokatorów. Na cały kosz grzybów może 4 były bez gratisowego białka.

Odp: Kostka lodu :)

lukrowanepierniczki napisał(a): Planuję wsadzić do zamrażarki małe soczki owocowe w kartonikach. Jak myślicie rozsadzi mi je czy spokojnie mogę to zrobić?

Ciekawy pomysł. Chętnie się dowiem co z tego wyszło

Odp: Owocowe kostki lodu

robaczek napisał(a): Jakich owoców używacie do zrobienia "kostek" lodu?

Truskawek Są genialne

Odp: Odp: Spódnica z koła

misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Siostrzenica chce żebyśmy razem uszyły spódnicę z koła ( swoją drogą nie wiem czemu bo ja nawet szyć nie bardzo potrafię samouk jestem). Spódnica ma być dla niej. Powiedzcie mi lepiej taką spódnicę zrobić na pasku z zamkiem czy może z gumką?

A możesz powiedzieć jaką gumkę masz na myśli? Chcesz zrobić na takiej około o szerokości około 1 cm czy może takiej szerokiej?

Myślałam o tej centymetrowej.

Odp: Odp: Odp: Spódnica z koła

ciasteczka napisał(a): A z jakiego materiału ją robisz?

Planuję ją z robić z bawełny. Taki lekki zwiewny materiał.

Odp: Odp: Spódnica z koła

misia5 napisał(a): biedroneczki napisał(a): Siostrzenica chce żebyśmy razem uszyły spódnicę z koła ( swoją drogą nie wiem czemu bo ja nawet szyć nie bardzo potrafię samouk jestem). Spódnica ma być dla niej. Powiedzcie mi lepiej taką spódnicę zrobić na pasku z zamkiem czy może z gumką?

Ja bym zrobiła na gumce. Tak jak zauważyły dziewczyny wcześniej jest to szybszy i mniej skomplikowany sposób.

Zatem zrobimy na gumce

Odp: Odp: Kawa mrożona

pampam napisał(a): Moim najszybszym sposobem na zimną kawą, jest zmieszanie saszetki kawy 3w1 i zmieszanie z mlekiem, najlepiej w jakimś szejkerze czy czymś tego typu żeby dobrze się zmieszała. Jest to bardziej takie mleko kawowe

Hmmm. Pomysł bardzo mi się podoba. Tylko czy kawa odda cały swój aromat?

Odp: Odp: Odp: Fasolka szparagowa

ciasteczka napisał(a): Naszym numerem jeden jest fasolka smażona w bułce tartej choć ostatnio dzieciaki oszalały na punkcie panierki z krakersów

Ooo. Jak robisz taką panierkę z krakersów?

Grill

  • Forum: Grill

Jaki grill jest lepszy gazowy czy elektryczny?

Odp: Odp: Odp: Maliny

Ciasto wyszło pyszne. Maliny nie opadły Wszystko wyszło idealnie Jeszcze raz dziękuję wszystkim za rady.