Odp: Grzybobranie 2018
- Forum: Grzybobranie 2018
robaczek napisał(a): Jak jest u Was z grzybami? U nas jako tako, ale są rejony, że grzybów jest zatrzęsienie.
U nas grzyby są ale mają lokatorów. Na cały kosz grzybów może 4 były bez gratisowego białka.