Odp: Śliwki
- Forum: Śliwki
Ja kocham renklody uleny
Wakacje bez tych śliwek nie są prawdziwymi wakacjami
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
Ja kocham renklody uleny
Wakacje bez tych śliwek nie są prawdziwymi wakacjami
robaczek napisał(a): Jak długo przechowujecie w piwnicach lub spiżarniach przetwory? Po jakim czasie lepiej je wyrzucić? Czy takie domowe przetwory bez dodatkowej chemii mają swoją datę ważności?
U nas przetwory znikają w oka mgnieniu bo jesteśmy rodziną łasuchów
Nic długo w piwnicy nie może leżeć
Myślę, że to zależy od tego z czego one są zrobione.
Ja po ostatnich świętach nabawiłam się alergii na kiwi. Normalnie mam taką swędzącą wysypkę po nim, że makabra.
To tak jak u nas. Był dzień czy dwa chłodniejsze (całe 5 stopni mniej) ale zawsze coś. Oby spadła ta temperatura, bo oszaleć można.
biedroneczki napisał(a): U nas króluje tort lodowy
Genialny jest też sernik na zimno albo Chatka baby Jagi czy też Puchatka jak ją też nazywają.
Właśnie też się tego boję. Może jak się zrobi chłodniej to się za to ciasto zabiorę. Najpierw w wersji mini a potem pomyślę nad tortem.
U nas króluje tort lodowy
robaczek napisał(a): Czym można zabarwić ciasto na pierogi tak, by one nie straciły tego koloru przy gotowaniu?
A może kurkuma?
To tak jak u nas. Zaczyna brakować deszczu. Trawa zmieniła kolor na iście jesienny.
ciasteczka napisał(a): biedroneczki napisał(a): Jakie przetwory robicie z ogórków?
Ja zrobię ogórki kanapkowe, ogórki kiszone, ogórki w curry i może na occie
Ile octu dajesz do takiej octowej zalewy?