Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas trochę chmur, trochę słońca. Wiatr tylko zimny jak nie wiem co. Taki przenikliwy, że włosy dęba stawały

Odp: Odp: Pierwsza książka kucharska

ciasteczka napisał(a): Flood123 napisał(a): Witam.
Chciałbym kupić jakąś książkę kucharską ale nie chodzi mi o przepisy, czy tylko o przepisy, lecz bardziej o takie porady dotyczące gotowania. Rzeczy które powinien wiedzieć każdy, o których nie wspomina się w zwykłych książkach z przepisami. Jestem zupełnym amatorem bez doświadczenia. Możecie coś polecić?

Fajne książki z poradami ma jeden Dr. Nie mogę podać nazwy bo byłaby to reklama tych książek, ale jeśli nie domyślisz się o jakiego Dr chodzi daj znać napiszę Ci na PW pełną nazwę

Faktycznie jest taka książka a chyba nawet dwie takie książki. Moja siostra ma je w swojej kolekcji. Jest nimi zachwycona

Odp: Wino do obiadu

biedroneczki napisał(a): Czym się kierujecie dopierając wino do uroczystego obiadu lub też kolacji? Na co zwrócić uwagę przy takim zakupie?

Też się tego chętnie dowiem Jakoś mistrzem w tej dziedzinie nie jestem Wino mało kiedy u nas bywa ale zawsze kupowane jest na chybił trafił.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U mnie zimno i ponuro. Pogoda idealna na spanie.

Odp: Lampka

  • Forum: Lampka

ciasteczka napisał(a): Jaka lampka będzie najlepsza na biurko? Jest ich tak dużo, że głowa mała.

Stawiam na lampkę ledową

Odp: Wakacyjne irytacje

robaczek napisał(a): Co Was najbardziej irytuje podczas wyjazdów na wakacje?

Nazewnictwo. Leży na półce w piekarni wek proszę sprzedawczynię o takie właśnie pieczywo, a kobieta ze zdziwieniem wymalowanym na twarzy stwierdza, że oni takiego asortymentu w piekarni nie posiadają Ja go widzę, ale ona nie wie o co mi chodzi :/

Lody dla ochłody

Robicie w domu lody czy wolicie takie kupne? Jakie są Wasze ulubione smaki?

Chleb

  • Forum: Chleb

Powiedzcie mi lepszy jest chleb na zaczynie czy może taki na drożdżach? Jakie są plusy a jakie minusy tych chlebów?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas dzisiaj było ciepło, ale pochmurnie. Słońce wyszło pod koniec dnia ale to już nie ten upał co był kilka dni temu.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas pogoda podkręciła ogrzewanie. Znowu słońce przypieka i jest potwornie gorąco. Na szczęście noce jeszcze są chłodne i oby tak pozostało bo oszaleć można jak okrągłą dobę upał.