Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas szaro, buro, zimno i paskudnie. Cały dzień pada i pada. Oszaleć można. Najchętniej bym się położyła i spała

Odp: Ciasto z owocami

O super. A możecie mi polecić jakiś przepis na takie właśnie ciasto?

Odp: "Stary" banan

Ja zawsze robię racuszki. Niestety ciasto bananowe mi nie wychodzi. Zawsze mam zakalec.

Odp: Nasiona malin

mocsłodkości napisał(a): Warto siać maliny? Schodzą czy nie ma się co napalać? Teściowa chce kupić nasiona i potrzebuję rady jak ją od tego odwieść byle delikatnie, bo ona się obrazi z prędkością światła.

Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że można kupić nasiona malin Zawsze widziałam sadzonki, a nasionek nigdzie

Odp: Odp: Odp: Co do jedzenie na wycieczkę?

My stawiamy na ser żółty i topiony. Czasem bierze nas na słodko i mamy bułki z czekoladą lub drożdżówki z kruszonką i lukrem

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas szaro buro, zimno i deszczowo. Normalnie najbrzydszy początek roku szkolnego od dawna :/

Odp: Witam serdecznie, przychodzę z ciastkami!

B.Sadowska80 napisał(a): Witam wszystkich, nazywam się Basia ( tak możecie się do mnie zwracać) i nigdy nie przychodzę z pustymi rękami! Moja specjalizacja - ciasta, ciastka, ciasteczka, torty, muffiny itp. Chętnie poznam Wasze przepisy i podzielę się swoimi. Owocnej współpracy!

Witaj Miło Cię poznać Witamy w naszym gronie Zapraszamy do wspólnego gotowania i pieczenia

Odp: Witam!

  • Forum: Witam!

All4gastro_pl napisał(a): Ja również pragnę przywitać wszystkich miłośników gotowania i kulinariów na forum Ciesze się, że mogę do Was dołączyć i postaram się miło oraz aktywnie spędzić tutaj czas.

Pozdrawiam.

Witamy Bardzo miło Cię poznać Zapraszamy do wspólnego pichcenia

Klimatyzacja

Jaką polecacie klimatyzację? Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzacji? Będę wdzięczna za wszelkie informacje, bo te upały dają nam we znaki.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas też zimno jak nie wiem co. Do tego co chwilę pada. Masakra. Jesień w najgorszym wydaniu.