kasza jaglana
- Forum: kasza jaglana
Hej! Ostatnio zaczęłam jeść kaszę jaglaną, ale ma ona taki gorzki posmak, nie wiem, jak się go pozbyć. Może ktoś słyszał o jakiś sposobach?
Staż w Gotujmy: 3937 dni
Miasto: -
Hej! Ostatnio zaczęłam jeść kaszę jaglaną, ale ma ona taki gorzki posmak, nie wiem, jak się go pozbyć. Może ktoś słyszał o jakiś sposobach?
O, jakie to ciekawe, z tym płaszczem i kobietą, nigdy się z tym nie spotkałam
A czy Twoja waga mierzy poziom tłuszczu w organizmie? Słyszałam, że takie są i zastanawiam się nad ich zakupem...
Sprawdzę na pewno, dzięki.
O super, dzięki za cenne wskazówki, na pewno skorzystam z Twoich porad. Nie słyszałam, że działa na nie wywar z tytoniu. Mam nadzieję, że za rok nie będą mi już przysparzały takich problemów.
Hej! Mam piękne, wielkie drzewo - śliwka. Niestety, jest na niej ogromnie dużo mszyc, nie mogę się ich pozbyć. Czy ktoś z Was zna sprawdzone metody na to, by się ich pozbyć? Proszę o pomoc!
Hej! Ja bardzo lubię Manekina w Warszawie, są tam chyba najlepsze naleśniki na świecie
Rozgrzewające drinki? Muszę przyznać, że o takim sposobie jeszcze nie słyszałam. Dzięki za poradę!
Hej! Czy ktoś z Was zna sprawdzone sposoby na katar? Jeżeli tak, to prosiłabym o parę wskazówek... Z góry dziękuję!
Ja w ogóle nie spotkałam się z ekspresem marki panasonic ( nie używałam nigdy), ale skoro zachwalacie, to może coś w tym jest. Ja ma ekspres marki Siemens i jestem z niego bardzo zadowolona.