Odp: Teściowa :)

lukrowanepierniczki napisał(a): Jak zwracacie się do swojej teściowej? Mówicie do niej po imieniu, czy może mamo, a może teściowa?

Ja na prośbę teściowej mówię do niej po imieniu

Odp: Babeczki ze świeżymi owocami

lukrowanepierniczki napisał(a): Mam w planach podać gościom kruche babeczki z kremem i świeżymi owocami. Kiedy najlepiej nakładać takie owoce? Wiem, że nie dzień wcześniej, bo będą wyglądały okropnie. Można to zrobić rano czy lepiej przed przyjściem gości?

Przed imprezą. Im później je dasz tym lepiej.

Odp: Paluszki :)

skuter5 napisał(a): Podajecie na imprezach paluszki czy to już zamierzchłe czasy i tylko nasi rodzice nałogowo je kupowali na wszelkiego rodzaju imprezy?

Pewnie, że są Trzy rodzaje Solone, bez dodatków i z sezamem

Odp: Odp: Stare seriale :)

ciasteczka napisał(a): lukrowanepierniczki napisał(a): Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?

Ja to z dzieciństwa pamiętam Dynastię, którą oglądałam schowana pod stołem, żeby mnie rodzice nie wypatrzyli

To coś tak jak ja Był też serial o takim strażniku policji konnej. Teraz nie mogę sobie tytuł przypomnieć :/ Strasznie go lubiłam, Jak się skończył to ryczałam jak głupia

Biszkopt genueński

Piekł ktoś biszkopt genueński? Łatwo go zrobić czy jest kapryśny i lubi się nie udać? Ma ktoś sprawdzony przepis na taki wypiek? Mam co prawda przepis, ale zawsze lepiej zrobić taki, który już ktoś wcześniej robił

Szparagi

Jakie szparagi lubicie najbardziej? Wolicie białe czy zielone? Które są delikatniejsze w smaku?

Przesolony makaron

Mąż i córka posolili wodę na makaron. Teraz jest tak słony, że jeść się go nie da. Macie jakiś pomysł co z takiego makaronu zrobić? Może da się coś z niego wyczarować. Chyba, że zostaje go wyrzucić :/ Mam go w lodówce. "siedzi" i czeka

Młynek do kawy

Jak mielicie kawę w młynku do kawy to Wasz młynek też się mocno nagrzewa? Czy pozostaje chłodny?

Odp: Ciasto z herbatnikami

Zrobiłam na próbę wyszła pyszna Nie mogę dodać zdjęcia

Odp: Lunch w pudełku

ciasteczka napisał(a): Macie pomysł na zdrowy posiłek zrobiony w domu, który można włożyć do specjalnego pudełka i zjeść w pracy?

Ja robię różnego rodzaju sałatki Raz z kurczakiem innym razem z rybą