Zgrzewarka próżniowa

Ma ktoś w domu zgrzewarkę próżniową? Planuję kupić ale nie wiem jakie parametry brać pod uwagę. Nie ukrywam, że cena też odgrywa dużą rolę, bo nie kupię zgrzewarki za 500 zł

Sery pleśniowe

Od jakiego wieku można dzieciom podawać sery pleśniowe? Od jakiego zacząć, żeby zachęcić, a nie zniechęcić dziecko do tego rodzaju serów?

Słodycze

Jak często dajecie swoim pociechom coś słodkiego? Ograniczacie mi słodkości do minimum czy od czasu do czasu pozwalacie im zaszaleć?

Materiałowa torba na zakupy z dekoracją

Dostałam od jednej z moich pociech własnoręcznie pomalowaną farbami torbę na zakupy. Jest ona materiałowa. Jak myślicie uda się utrwalić ten rysunek żeby nie zniknął wraz z pierwszym praniem lub deszczem?

Prezenty na Mikołaja

Jak Wam idzie tworzenie paczek na Mikołaja? Ja mam pustkę w głowie. Niby po sklepach pełno wypasionych zabawek, ale ich ceny są kosmiczne. Na co Wy stawiacie w tym roku? Jakieś pomysły?

Ciasto snickers

Lata temu jadłam pyszne ciasto o nazwie snickers. Składało się z wielu warstw. Niestety nie udało mi się zdobyć przepisu na to ciasto. Wiem, że złożone było z kilku rodzajów ciast przełożonych różnymi kremami. Pewnie nie uda się go odtworzyć, ale może ma ktoś przepis na takie lub podobne ciasto?

Bajgle

  • Forum: Bajgle

Robił ktoś bajgle? Chciałam spróbować, ale przeraża mnie konieczność wsadzenia ciasta na gotującą się wodę i ponownie ułożenie na blachę :/ Nie rozleci się ciasto? Nic mu się nie stanie?

Ciasteczka :)

Jakie są Wasze ulubione ciasteczka? Wolicie sami je robić czy kupujecie je w cukierni lub sklepach?

Prezent na rocznicę ślubu

Moja siostra ze swoim mężem będą za niedługo obchodzić 25 rocznicę ślubu. Zastanawiam się nad prezentem dla nich. Macie jakiś pomysł?

Odp: Pączki serowe

lukrowanepierniczki napisał(a): Co zrobić żeby pączki serowe się nie przypalały? Nawet zmniejszenie temperatury oleju nie pomaga

Może do ciasta dodajesz za dużo cukru? Spróbuj zmniejszyć jego ilość. Może to pomoże.