Wyniki konkursu - Letnie Orzeźwienie

  • 10

Lato obfituje w świeże owoce i warzywa, dzięki którym bez zbędnego wysiłku możemy wyczarować nie tylko kolorowe i pyszne, ale przede wszystkim smaczne, zdrowe i lekkie posiłki! Poznajcie najlepsze przepisy tego lata! Zobaczcie czy jesteście wśród laureatów!

         
ocena: 4/5 głosów: 4
Wyniki konkursu - Letnie Orzeźwienie
Konkurs "Letnie Orzeźwienie" cieszył się ogromną popularnością. Dostaliśmy od Was aż 966 przepisów! Za wszystkie bardzo dziękujemy!

Zachwyciliście nas swoim propozycjami letnich potraw, ciast, deserów, które Waszym zdaniem zasługują na miano królowej lata. Wasze przepisy były kolorowe, ciekawe i pełne samych smacznych owoców i warzyw.

Po burzliwych obradach wybraliśmy laureatów tegorocznego konkursu "Letnie Orzeźwienie". Poniżej podajemy listę, wraz z nagrodami jakie otrzymają zwycięzcy.
Kosz piknikowy
 
Miejsce I - reanja za przepis "Słoneczko z morelami"

                 Słoneczko z morelami


Nagrody

Miejsce II - EwelinaP za przepis "Lazurowo-śliwkowe roladki drobiowe"

Lazurowo – śliwkowe roladki drobiowe

Kolejne miejsca III, IV oraz V zajmują alaaa za przepis "Rolada jagodowa", kar.mal za "Torcik kokosowy z chia i musem mango" oraz Alex_M za "Śliwkowe semifreddo". 

Rolada jagodowa


Torcik kokosowy z chia i musem mango Śliwkowe semifreddo

Miejsca od VI do X i nagrody w postaci książki "Kipi kasza" otrzymują: Zewa za przepis na "Torcik truskawkowy z masą budyniową", Konczi za "Tartę z czerwoną porzeczką i bezą", kasienka26 za "Mini serniczki w kruchych miseczkach razowych", dagita za "Leśny torcik z owocami", jaga85 za "Pasztet z galaretką z czarnej porzeczki".
 
Torcik truskawkowy z masą budyniową

Tarta z czerwoną porzeczką i bezą  Mini serniczki w kruchych miseczkach razowych

Leśny torcik z owocami
   Pasztet z galaretką z czarnej porzeczki   
 
Przypominamy, że zadaniem konkursowym było przygotowanie dowolnej potrawy, ciasta lub deseru, które Waszym zdaniem zasługiwało na miano królowej lata.

Serdecznie Wam dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i życzymy powodzenia w kolejnym konkursie z cyklu "4 pory roku": "Dary jesieni".

Konkurs Dary jesieni