Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa!

  • 4

Organizujemy świąteczny konkurs dla najmłodszych. Czekamy na najciekawsze kartki świąteczne wykonane własnoręcznie przez dzieciaki, które nagrodzimy super nagrodami!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Bożonarodzeniowa fantazja kartkowa!

Święta tuż tuż, a oczekiwania na pierwszą gwiazdkę postanowiliśmy umilić Wam kolejnym konkursem, żeby jednak wszyscy byli zadowoleni tym razem pomyśleliśmy o najmłodszych!

Tak więc kiedy Wy będziecie śledzić karpia albo przyrządzać prezenty dla najbliższych niech Wasi mali domownicy nie siedzą bezczynnie – niech chwycą za flamastry, farbki, krepinę lub cokolwiek innego i stworzą swoją własną kartkę świąteczną!

Chodzi o stworzenie takiej kartki, którą sami chcielibyście wręczyć rodzinie, takiej, która będzie także ozdobą domu w tych grudniowych dniach. Następnie zróbcie zdjęcie gotowej kartki świątecznej i wstawcie na forum. Oczywiście nie zapomnijcie o dopisaniu w poście, kto jest autorem - wystarczy imię pociechy i wiek - w końcu musimy wiedzieć która nagroda będzie najlepsza!

Czekamy na zdjęcia kartek świątecznych wykonanych techniką dowolną, najważniejsza jest dobra zabawa i pomysłowość – sam tytuł konkursu wskazuje, że liczy się właśnie fantazja, nie musi to być standardowa pocztówka, co więcej – opłaca się, aby nie była zbyt standardowa, bo jury doceni właśnie pomysłowość. Zdjęcia dzieł dzieci zamieszczajcie w odpowiednim wątku na forum:

O, tutaj.

Zdjęcia powinny być wyraźne, możecie wrzucić nawet 3 zdjęcia tej samej kartki aby pokazać jak się prezentuje  w całej okazałości.

Czekamy na świąteczne dzieła Waszych dzieci, wnuków, młodszego rodzeństwa czy też innych dzieciaków, których uda Wam sie zachęcić do konkursu! Oczywiście możecie im pomagać, jednak prace w całości robione przez nadgorliwych dorosłych artystów będą wyłapywane i z całą surowością karane (przewidziana jest rózga pod choinką oraz bezlitosne nacieranie śniegiem)!

By pomóc redakcji w wyłonieniu zwycięzców możecie komentowac owoce pracy małych artystów.

Konkurs trwa od 9 do 27 grudnia, w tym czasie możecie zamieszczać zdjęcia na forum. Zwycięzców jury wyłoni między 28 a 31 stycznia.

Nagrody nagrody!!

Nagrodą główną w konkursie jest zestaw do przygotowania muffinów Muffin&Kids. przeznaczony do wspólnego pieczenia i dekorowania muffinków razem z dziećmi! Fundatorem nagród jest firma LeDuvel, dystrybutor produktów Lekue.Oprócz nagrody głównej wręczymy także 5 nagród książkowych podarowanych nam przez Wydawnictwo Zielona Sowa, są to:

Bajki o misiach z czterech stron świata, A.Cholewińska-Szkolik, czyli bajkowa opowieść o misiach zamieszkujących różne kontynenty i ich przygodach – poznamy Petita, który mieszka w Paryżu, Wesołka z Brazylii, Płatka z Arktyki i wielu innych!


Na tropie sensacji. Kieliszek trucizny, P.D. Baccalario i A. Gatti – kryminał dla najmłodszych trzymający w napięciu do ostatnich stron.


Kora jest samotna, Holly Webb – opowieść o ślicznej suczce Korze, której pan Waldek łamie nogę i nie może poświęcać jej tyle czasu ile suczka by chciała. Może zaprzyjaźni się z siostrą Waldka, Helenką?


Jak być genialną dziewczyną, I.Colas, M.Fournier – poradnik dla dziewczyn jak zachować się w różnych sytuacjach napisany w bardzo zabawny sposób.


Kroniki Archeo. Sekrety Wielkiego Mistrza, A.Stelmaszyk - powieść akcji z tajnymi stowarzyszeniami w tle.