WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Odpowiedz na pytanie i wygraj filtr kuchenny, dzbanek lub butelkę filtrującą marki Aquaphor! [KONKURS]

Regularne picie wody to dobry nawyk, który pomaga zadbać o zdrowie i samopoczucie. Zastanawiasz się, jak wprowadzić go w życie? Z pewnością pomogą w tym wyjątkowe nagrody od marki Aquaphor. Wystarczy, że wykonasz zadanie konkursowe, a przy odrobinie szczęścia mogą być twoje. Spróbuj swoich sił!

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Odpowiedz na pytanie i wygraj filtr kuchenny, dzbanek lub butelkę filtrującą marki Aquaphor! [KONKURS]
fot. Adobe Stock
Odpowiednie nawodnienie to fundament zdrowego stylu życia, bo to właśnie woda jest niezbędna do wszystkich procesów zachodzących w ciele człowieka. Picie wody m.in. reguluje ciśnienie krwi, sprzyja koncentracji, poprawia ogólną wydolność organizmu, dba o właściwe nawilżenie i wygląd skóry, a także reguluje trawienia i sprawia, że serce oraz mózg pracują na pełnych obrotach. Niestety, wiele osób w ciągu dnia nadal spożywa za mało wody... Aby wyrobić sobie nawyk regularnego jej picia, warto zadbać, by była smaczna, ładnie pachniała i była dobrej jakości. Właśnie w tym pomogą produkty, które można wygrać w naszym konkursie – sprawdź szczegóły poniżej!

Wyjątkowe nagrody marki Aquaphor mogą być twoje!

W naszym konkursie mamy do wygrania 16 nagród. Wśród nich znajduje się:

  • 1 x filtr kuchenny Eco H Pro o wartości 549 zł (otrzyma go jedna osoba)
  • 5 x dzbanek Onyx o wartości jednostkowej 69 zł (otrzyma je pięć osób)
  • 10 x butelka filtrująca City o wartości jednostkowej 40 zł (otrzyma je dziesięć osób)

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie? Dowiedz się więcej o fantastycznych nagrodach


W konkursie można wygrać wyjątkowe produkty marki Aquaphor. Wśród nich znajduje się filtr kuchenny Aquaphor Eco H Pro (RO-101S), który zwiększa jakość oraz ochronę wykorzystywanej przez domowników wody. Jak to możliwe? Przede wszystkim zmiękcza wodę i zapobiega tworzeniu się kamienia, a także usuwa z niej wszelkie zanieczyszczenia, w tym jony metali ciężkich, związki chloru i związki organiczne, mikroplastik, rdzę, a nawet bakterie i inne mikroorganizmy. Tym samym filtr do wody Aquaphor daje gwarancję jej bezpiecznego spożywania bez przegotowania, zapewnia bogaty smak i zapach napojów oraz potraw, a także chroni sprzęty AGD przed uszkodzeniem. Do tego montaż oraz wymiana wkładów filtrujących są proste i nie wymagają użycia narzędzi!

Wśród nagród znajduje się także dzbanek filtrujący Aquaphor Onyx, który sprawdzi się w każdej kuchni. Elegancki i pojemny dzbanek w stylu vintage ma owalną obudowę, wkład Maxfor+ (chroni m.in. przed wieloma zanieczyszczeniami, usuwa z wody chlor, zmiękcza ją oraz poprawia jej smak i zapach) i poręczną rączkę. Co ważne, jego uchylna pokrywka z systemem „Flip-top” ułatwia nalewanie wody, a wskaźnik zużycia wkładu informuje, kiedy należy go wymienić na nowy. Dzbanek z pewnością posłuży długo w każdym domu, gdyż wykonano go z  odpornego na stłuczenia Tritanu™ - innowacyjnego i bezpiecznego tworzywa, który przypomina szkło.

Do wygrania w naszym konkursie są także butelki filtrujące Aquaphor City, które umożliwią zadbać o zdrowie. Regularne nawodnienie jest bardzo ważne, dlatego warto zawsze mieć przy sobie napełnioną butelkę z wodą. Co więcej, dzięki niej możesz z powodzeniem cieszyć się smakiem wody z kranu, gdyż butelka Aquaphor oczyszcza ją np. z chloru, metali ciężkich i alergenów. Wystarczy wymieniać wkład raz w miesiącu (jego wydajność to 150 l wody) i cieszyć się nią nawet kilka lat! Ponadto butelkę wykonano z wodoodpornego na stłuczenia Tritanu™, oraz jest wolna od bisfenolu (BPA free). Sprawdzi się u każdego – ma 6 wariantów kolorystycznych, silikonową powłokę zapobiegającą wyślizgnięciu się z rąk i podwójne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Czego chcieć więcej? Teraz możesz mieć wodę zawsze przy sobie!

Zadanie konkursowe


Materiał powstał z udziałem marki Aquaphor